Prezidentė taip pat prabilo apie STT įtarimus E.Masiuliui

Prezidentė Dalia Grybauskaitė nekomentuoja teisėsaugos tyrimo įtariant, kad koncerno „MG Baltic“ atstovai galėjo duoti 100 tūkst. eurų kyšį Liberalų sąjūdžio vadovui Eligijui Masiuliui. Šalies vadovė taip pat sako, kad šio tyrimo įtaka rinkimų rezultatams priklausys nuo pačių rinkėjų reakcijos.

6

„Spėlioti tikrai nenorėčiau. Komentuoti ikiteisminio tyrimo negaliu. o kokia bus įtaka rinkimams - turi padaryti šį sprendimą patys žmonės“, - žurnalistams ketvirtadienį sakė D.Grybauskaitė.

Specialiųjų tyrimų tarnyba ketvirtadienį pranešė tirianti įtarimus, kad verslo koncerno „MG Baltic“ atstovai Liberalų sąjūdžio lyderiui E.Masiuliui perdavė 100 tūkst. eurų kyšį.

Atliekant tyrimą ketvirtadienį buvo atliktos kratos šio verslo koncerno prezidento Dariaus Mockaus ir viceprezidento Raimondo Kurliansko darbo vietose, E.Masiulio namuose, automobilyje, darbo vietoje ir jo vadovaujamo Liberalų sąjūdžio būstinėje.

Anot STT, priimtas nutarimas E.Masiulį apklausti specialiuoju liudytoju. Konstitucija numato, kad Seimo narys be Seimo sutikimo negali būti traukiamas baudžiamojon atsakomybėn.

REKLAMA

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. STT pareigūnai daro poėmius E. Masiulio kabinete

Kratos darbo vietoje

Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė BNS sakė, kad krata atlikta ir E.Masiulio darbo vietoje parlamente. Apie procesinius veiksmus Seimo vadovybė buvo informuota, sakė ji.

L.Graužienienė sakė kol kas neturinti informacijos, ar prokurorai ketina prašyti panaikinti E.Masiulio neliečiamybę. Ji sakė pasitikinti atliekamu teisėsaugos tyrimu, sakė nesiejanti jo su rinkimais.

Liberalų sąjūdis pranešė, kad yra pasirengęs bendradarbiauti su teisėsauga ir atsakys pareigūnams į visus klausimus.

„Liberalų sąjūdis visuomet pasisakė už skaidrią politiką. Todėl teiksime visą būtiną pagalbą teisėsaugos institucijoms, kad jų vykdomas tyrimas būtų užbaigtas kuo galima greičiau“, - pranešime spaudai teigė Liberalų sąjūdžio vicepirmininkas Gintaras Steponavičius.

Tyrimas atliekamas dėl kyšininkavimo, papirkimo ir prekybos poveikiu stambiu mastu.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokurorų grupė.

„MG Baltic“ yra viena didžiausių Lietuvoje gamybos, prekybos, nekilnojamojo turto ir žiniasklaidos įmonių grupė. 2014 metais „MG Baltic“ valdomoje įmonių grupėje vidutiniškai dirbo per 3 tūkst. darbuotojų.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų