Prezidentė pardavė sklypą Pašilių kaime

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pardavė neseniai įsigytą sklypą Pašilių kaime netoli Vilniaus, BNS penktadienį patvirtino prezidentės patarėja Daiva Ulbinaitė.

Šį kaime Vilniaus rajone esantį 16 arų žemės sklypą šalies vadovė neseniai pirko už 50 tūkst. eurų. Pasak patarėjos, sklypą prezidentė pardavė už tą pačią kainą, už kurią jį įsigijo.

Šiame sklype prezidentė planavo statytis namą, tačiau šių planų atsisakė.

„Jokių teisinių apribojimų statyboms „Pašilių parko“ kvartalo sklypams nėra, tačiau prezidentė kelia sau ne vien teisinius reikalavimus“, - nurodė D.Ulbinaitė.

Planai paaiškėjo balandžio viduryje

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad apie planus statyti namą D. Grybauskaitė buvo pranešusi balandžio viduryje.

Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai pateiktoje patikslintoje privačių interesų deklaracijoje prezidentė buvo nurodžiusi, kad pirko žemės sklypą.

Pirkinys, įsigytas iš bendrovės „Forteka“, atsiėjo 50 tūkst. eurų.

Prezidentės mėnesio atlyginimas, neatskaičius mokesčių, yra 7178 eurai.

Kaip „Lietuvos žinioms“ paaiškino Prezidentės spaudos tarnyba, šalies vadovė įsigijo 16 arų žemės sklypą naujai formuojamame gyvenamųjų namų kvartale Vilniaus rajone. „Šiame sklype prezidentė planuoja statytis gyvenamąjį namą. Pasibaigus įgaliojimams šalies vadovė neliks gyventi Turniškėse. Prezidentė ne kartą yra griežtai pasisakiusi prieš bet kokias privilegijas ir laikosi nuostatos, kad gyvenamosiomis patalpomis ir jų išlaikymu, pasibaigus įgaliojimams, šalies vadovas turi pats pasirūpinti“, – teigiama spaudos tarnybos LŽ atsiųstame rašte.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų