Premjerui paskelbus kandidatus – pirmasis prezidentės susitikimas

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pateiktų ministrų kandidatūras komentuos tik po asmeninių susitikimų su jais, ketvirtadienį pranešė šalies vadovės atstovė spaudai.

9

„Prezidentė gavusi premjero Sauliaus Skvernelio teikimą dėl ministrų kabineto pradėjo susitikimus ir pokalbius su kandidatais į ministrus. Prezidentė su kiekvienu kandidatu susitiks asmeniškai“, - žurnalistams sakė Daiva Ulbinaitė.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dalia Grybauskaitė susitinka su kandidatu į aplinkos ministrus

Pasak jos, prezidentė iš kandidatų reikalaus kompetencijos ir skaidrumo.

„Siekiant įvertinti kandidatų patikimumą ir išvengti korupcijos apraiškų, visi kandidatai bus patikrinti Korupcijos prevencijos įstatymo numatyta tvarka“, - kalbėjo atstovė spaudai.

Jos žodžiais, prezidentė pasiūlytas kandidatūras komentuos tik susitikusi su visais kandidatais ir gavusi išvadas dėl jų skaidrumo.

Premjeras Saulius Skvernelis ketvirtadienį paskelbė 14 kandidatų į ministrus sąrašą. Ketvirtadienį prezidentė jau susitiko su kandidatu į aplinkos ministrus Kęstučiu Navicku. Taip pat suplanuoti susitikimai su kandidate į švietimo ir mokslo ministres Jurgita Petrauskiene, su kandidate į kultūros ministres Liana Ruokytė-Jonsson ir su kandidatu į susisiekimo ministrus Roku Masiuliu.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų