Premjero olimpiados detektyvas baigėsi – vis dėlto skrenda į Rio

Ilgą laiką dvejojęs, bilietus už keliasdešimt tūkstančių eurų į olimpines žaidynes nusipirkęs, o galiausiai vėl jų atsisakęs premjeras Algirdas Butkevičius vis dėlto skrenda į Braziliją. Tiesa, šį kartą be savo žmonos Janinos.

Portalo tv3.lt žiniomis, premjeras pagaliau apsisprendė ir jau turi kišenėje naujus lėktuvo bilietus į Rio. A. Butkevičius vis dėlto vyks į olimpines žaidynes ir stebės iškilmingą uždarymo ceremoniją.

Detektyvas dėl Ministro pirmininko kelionės kilo po to, kai premjero spaudos tarnyba išplatino pranešimą, kuriame teigiama, kad A. Butkevičius vyks į olimpines žaidynes kartu su žmona Janina ir ten stebės žaidynių uždarymo ceremoniją. Tačiau praėjus kelioms dienoms paskelbta, kad premjeras kelionės atsisako dėl neva per didelės lėktuvų bilietų kainos.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius

Pirminiais duomenimis, už keturių asmenų kelionę verslo klase turėjo būti atseikėta apie 44 tūkst. eurų.

Tuo tarpu prezidentės Dalios Grybauskaitės kelionė, kurią sudaro trys žmonės, kainavo 15 tūkst. eurų. 

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, atsisakęs vykti į Rio de Žaneirą už iš anksto kelionių agentūrų pasiūlytą 44 tūkstančių eurų delegacijai sumą, rado bilietus už konkurencingą kainą ir už juos susimokėjo asmeninėmis lėšomis, praneša Vyriausybės atstovai.

„Noriu palaikyti Lietuvos olimpinę rinktinę, tačiau negalėjau leisti Vyriausybės kanceliarijai permokėti už bilietus, kai viešajam pirkimui pasiūlyta žemiausia kaina buvo gerokai didesnė nei siūloma internetu skrydžių pardavimų tinklapiuose. Nutariau, kad ankstesnio pasiūlymo privalome atsisakyti ir ieškoti pigesnio varianto. Už savo bilietus į olimpines žaidynes Rio de Žaneire susimokėjau asmeninėmis lėšomis“, – sako premjeras A. Butkevičius.

Ministro Pirmininko bilietai kainavo apie 2200 eurų. Atsisakius vykti pagal senąją viešųjų pirkimų sutartį ir ieškant bilietų iš naujo – Vyriausybės kanceliarija už dviejų patarėjų kelionės išlaidas sumokėjo apie 4,5 tūkst. eurų.

Pagal Vadovybės apsaugos įstatymą Ministras Pirmininkas negali vykti vienas kaip privatus asmuo, jį privalo lydėti apsaugos darbuotojai, kuriems už du bilietus sumokės Vadovybės apsaugos departamentas.


Rašyti komentarą...
G
GintarasS: Sąskaitas tikrinsis?
2016-08-09 11:24:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
LIETUVAI TIK JO TEN DAR TRŪKSTA ...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų