Premjerė su NVO atstovais aptarė pagalbos teikimą per pandemiją

Premjerė Ingrida Šimonytė šeštadienį surengė nuotolinį susitikimą su nevyriausybinių organizacijų (NVO) ir pagalbą telkiančių iniciatyvų atstovais aptarti pagalbą koronaviruso pandemijos paveiktoms asmenų grupėms. 

Premjerės atstovė spaudai Rasa Jakilaitienė BNS sakė, kad susitikime tartasi, kaip geriau koordinuoti pagalbą tiems, kam jos reikia labiausiai, kad jų turimi žmogiški ir finansiniai resursai būtų panaudoti kuo efektyviau. 

„Nevyriausybininkai šiandien apsitarė, kaip koordinuoti nevyriausybinių organizacijų pagalbą, kad ji pasiektų kuo didesnį skaičių žmonių ir būtent pataikytų į tikslines grupes, nes pagalbos daug kam reikia, bet jos reikia labai specifinės: vieniems reikia, kad maistą kažkas atneštų, kitiems reikia psichologinės pagalbos, dar yra vaikų atskiros linijos, senolių“, – BNS sakė R. Jakilaitienė. 

Susitikime dalyvavo ir socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė. 

NVO atstovai priklauso antrajai premjerės suburtai darbo grupei pandemijos klausimams spręsti. Grupę sudaro Lietuvos emocinės paramos tarnybų asociacijos vykdomasis direktorius Tomas Baranovas, Lietuvos skautijos vyriausioji skautinininkė Ieva Brogienė, M. Čiuželio labdaros ir paramos fondo „Sidabrinės linijos“ vadovas Marius Čiuželis, visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ generalinė direktorė Rasa Dičpetrienė ir kiti asmenys.

Kaip skelbta, I. Šimonytė sudarė ir Nepriklausomų ekspertų patariamąją tarybą pasiūlymams dėl COVID-19 ligos valdymo. Šioje darbo grupėje dirba medikai ir ligoninių atstovai, Vyriausybę konsultuos medicinos, psichologijos bei kitų sričių mokslininkai, į tarybą įeis ir verslo bei visuomenės atstovai. 


Rašyti komentarą...
D
Dana
2020-12-19 16:59:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kabėti, suokti ir tyčiotis moka kaip anie nemokėjo nieko, o aš ir protinga ir graži - o darbų ir kompetencijos dėl mūsų gerovės- nulis,,, Ir vėl tesis skurdas davė šiek tiek atsikvėpti, o dabar bus kanapės, gėjai ir diktatūra- kaipgi, mes valdžioje , ko Jūs norite vergai!
Atsakyti
-1

K
Kakutis
2020-12-19 17:38:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip ir norisi pri...ikti tau į tą kaukę. Praėjo nuo tavo valdžios tik kelios savaitės, o jau vemti norisi tavę pamačius.
Atsakyti
0

B
Birutė
2020-12-19 18:39:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokie jūs ne pakantūs, galvojantys tik apie save, Lietuvos piliečiai! Ar kada buvo jums gerai? Kuom jūs prisidedat prie šios pandemijos, apart kitų dergimo
. Nors dabar suvaldykit savo piktas emocijas, tikrai prisidėtumėt prie esamos panikos. Ačiū
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų