Premjeras sureagavo į konservatorių lyderio žodžius

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis sako, kad Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų lyderio Gabrieliaus Landsbergio pažadai remti strategines reformas rodo, jog opozicija veikia konstruktyviai.

„TS-LKD vadovų toks sprendimas rodo pragmatiškos, atsakingos ir konstruktyvios opozicijos buvimą. Kalbame apie subrendusias reformas, kurias reikia daryti“, - LRT radijui antradienį sakė premjeras.

G.Landsbergis pirmadienį pareiškė, kad konservatoriai yra pasirengę remti švietimo reformas ir valstybės įmonių, įskaitant urėdijų, pertvarką, jei jų nepalaikys socialdemokratai ir kai kurie „valstiečiai“.

„Aš noriu pokyčių. Jei Butkevičius ar Karbauskis jiems nepasiruošę, nes neišmano ar nesupranta, tai nesiruošiu sėdėti rankų sudėjęs. Kviečiu ir kitas partijas pasvarstyti, ką galėtume palaikyti drauge“, - teigė G.Landsbergis.

Opoziciniai liberalai sako, kad konservatorių parama Vyriausybei gali kliudyti susitarti dėl Seimo opozicijos lyderio pareigų.

„Žmogus, pretenduojantis būti opozicijos lyderiu, žada palaikyti visas premjero S.Skvernelio reformas ir neatmeta galimybės, kad konservatoriai gali tapti valdančiosios koalicijos partneriais. Kaip šiuos dalykus suderinti?“ – kalbėdamas su „Lietuvos žiniomis“ stebėjosi liberalų seniūnas Eugenijus Gentvilas.

 


Rašyti komentarą...
G
Gyvenęs Kolūkyje
2017-02-21 09:45:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visko mačiau gyvenime, bet kolchozų pirmininkai ir jų palikuonys man , švelniai tariant, kelia šiurpą...
Atsakyti
0

N
Ne runkelis
2017-02-21 09:02:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ko norėti, anūkėlis apsiramino, Dėdulė apšlifavo jį, tai dabar užpakalį laižo Švarkeliui. Šis, kelių inspektorius, vykdydamas Magnolijos programos metmenis, leis kai kur palaižyti. Tai tęsis dar beveik 2 metus.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų