Vyriausybė už konservatorių balsus dėl urėdijų pertvarkos, svarstys galimybę grąžinti pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvatą šildymui, pareiškė premjeras Saulius Skvernelis.

 

„Sutarta, kad bus Vyriausybės teikimui pritarta dėl lengvatos šildymui įvedimui“, - antradienį Seime žurnalistams pareiškė premjeras.

„Iki spalio 1 dienos mes esame įsipareigoję pateikti ir priimti reikalingus įstatymus, nuo kada ji (lengvata - BNS) įsigalios spręs įstatymas“, - pridūrė premjeras.

Jis taip pat pranešė, kad lengvatos tarifas bus kitas, o ne 9 procentai.

„Nustatysime greičiausia kitokius tarifus“, - sakė S.Skvernelis ir patikino, kad su Europos Komisija dėl to jau deramasi.

„Jau deriname“, - pridūrė jis.

Apie tai, kad kai kurie „valstiečių“ ir socialdemokratų frakcijų nariai siūlo šildymą apmokestinti didesniu nei iki gegužės pabaigos galiojusiu 9 proc., o, pavyzdžiui, 12 ar 15 proc. PVM tarifu, BNS rašė birželio pradžioje. Tada teigta, kad tokiu atveju ir į biudžetą iš PVM įplauktų šiek tiek papildomų pajamų, ir sumažėtų gyventojų išlaidos šildymui.

Dabar 9 proc. PVM tarifas taikomas knygoms ir neperiodiniams informaciniams leidiniams, viešbučiams, laikraščiams, žurnalams ir kitiems periodiniams leidiniams, keleivių vežimui, o 5 proc. – tik kompensuojamiems vaistams ir nekompensuojamiesiems, kainuojantiems daugiau negu 300 eurų.

Šildymui nuo birželio taikomas įprastas 21 proc. PVM tarifas.

 


Rašyti komentarą...
K
Koktu
2017-07-11 10:54:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
nuo jo išsidirbinėjimų,daro chaosą ir viskas.Ar jam rūpi Lietuvos žmonės,toms jo nesąmonėms taškomi pinigai,o mes vargstame.Arogantiškas pasipūtėlis.
Atsakyti
0

J
JO
2017-07-12 09:12:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Puiku. Šįkart visi patenkinti. O už socdemus jau niekad nebebalsuosiu. Intrigantai, kaip gina savo milijonines lesyklas. Grobuonys.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų