Premjeras prezidentei rėžė atgal Olekas: man prezidentė taip nesakė

Nuomonių mūšis ir toliau verda. Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius sako pasitikintis krašto apsaugos ministru Juozu Oleku ir ragina prezidentę Dalią Grybauskaitę nepolitikuoti, tuo metu pats ministras apie pasitraukimą negalvoja.

7

„Premjeras savo pozicijos dėl krašto apsaugos ministro J.Oleko nekeičia. Premjeras ragina prezidentę priešrinkiminiu laikotarpiu nepolitikuoti“, - BNS antradienį sakė ministro pirmininko atstovas spaudai Mindaugas Janulionis.

Taip A.Butkevičius reagavo į šalies vadovės raginimą krašto apsaugos ministrui atsistatydinti.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Seimo valdybos pasitarimas su Prezidente

J.Olekas nori pats išgirsti prezidentės siūlymą

J. Olekas teigia pats negirdėjęs prezidentės siūlymo jam trauktis iš pareigų, todėl jo nekomentuojąs.

„Aš galvoju, kad galėsiu su prezidente tiesiai pakalbėti, nereikėtų tarpininkų. Man prezidentė taip nesakė“, – antradienį Seime žurnalistams sakė ministras.

Jis tvirtino, kad svarstytų prezidentės raginimą atsistatydinti, jeigu jį išgirstų asmeniškai. 

Kainos sukėlė įtarimą

Ministras taip pat akcentavo, kad pirmiausia perkamų virtuvės įrankių kainos ir sukėlė įtarimą.

„Viską nustatėme mes, nustatė Krašto apsaugos ministerijos audito tarnyba. Mano pavedimu apėjo parduotuves, kur tokiais įrankiais prekiaujama, ir atnešė man nuotraukas, kad užkeltos kainos“, – pasakojo politikas Liberalų sąjūdžio frakcijoje.

Jis pasakojo, kad teisėsaugai buvo pateiktos būtent ministerijos darbuotojų darytos nuotraukos, kaip įrodymas apie galimą nusikalstamą veiką. Anot J.Oleko, apie lipdukus kreipimęsi į prokuratūrą esą nebuvo kalbos.

„Neteisingų kainų pateikimas yra sukčiavimo dalis. Aš tikrai negaliu šiandien pasakyti, kad mes kreipėmės tik dėl lipdukų. Apie lipdukus kreipimęsi nieko nėra parašyta“, – sakė Krašto apsaugos ministerijos vadovas.

Jo teigimu, teisėsauga turėjo nuspręsti, koks nusikaltimas padarytas ir kokį Baudžiamojo kodekso straipsnį pritaikyti.

REKLAMA

Liberalams J.Olekas pasakojo, kad po šio atvejo ministerijos departamente įsteigtas specialus padalinys, kuris užsiima prevencija viešųjų pirkimų srityje, surengti mokymai 400 žmonių, dirbančių su viešaisiais pirkimais.

„Tokio tipo pažeidimų, ačiū Dievui, daugiau nefiksuota“, – tvirtino ministras.

 

 


Rašyti komentarą...
n
nuomonė
2016-09-06 13:14:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ką jis gali atkirsti, taigi šis reikalas tęsiasi nuo 2014 tųjų metų. Kaip galėjo nežinoti, manau rinkėjai įvertins pamėlusio premjero įsiūtį.
Atsakyti
0

O
Ona
2016-09-06 14:40:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lauk vagis ir ju uztarejus.Jie nugyveno Lietuva.Kaip Butkeviciui negeda uztarti grobstytojus, vagis.Jis visada prazysta visu grazumu palaikydamas ju puse.Sarmatos neturi.Baisi valdzia ir nesvarbu ka veblena.
.
Atsakyti
0

v
valstiete
2016-09-06 14:33:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas nezino socdemu? Savas vagis - sventas. Paprate vogti socializme- negali atprasti.Juo didesnes pareigos- tuo daugiau bukumo.Prezidente teisi ir teisinga.Turi pasisalinti ministras, nes jo lizde smirdi.Kas gali paneigti, kad per didieji uzsako vogti, nes dalijasi pelnu.Lietuvos stementojai-lauk be islygu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų