Prašo pagalbos paieškose: iš atvirosios kolonijos pabėgo nuteistasis

Kalėjimų departamentas informuoja, kad 2021 m. gegužės 4 dieną, į Alytaus pataisos namų atvirąją koloniją iš darbo negrįžo nuteistasis Ričardas Suodaitis, gimęs 1963 m.

Jis buvo išleistas į darbą Lentvaryje. Nuteistasis turėjo grįžti 19.30 val., tačiau į pataisos įstaigą negrįžo negrįžo. Paskelbta R. Suodaičio paieška, informuoti policijos ir Kalėjimų departamento Kriminalinės žvalgybos pareigūnai. Turinčius informacijos apie nuteistojo buvimo vietą prašoma pranešti telefonu 112.

Atvirosiose kolonijose bausmę atliekantys nuteistieji turi teisę savarankiškai be apsaugos lankytis gydymo įstaigose, parduotuvėse, vykti į darbą. Vis dėlto kai kurie nuteistieji ėmė piktnaudžiauti tokia galimybe ir gavę leidimą  laiku negrįžta į atvirąsias kolonijas. Kalėjimų departamentas yra pateikęs siūlymus dėl teisės aktų keitimo, kad būtų sumažintos rizikos ir galimybės tokiam piktnaudžiavimui.

 


Rašyti komentarą...
Šarūnas
2021-05-05 09:20:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
kodel turi kiti kenteti per tokius pabegelius tvarkos nera
Atsakyti
0

P
Pilietė
2021-05-05 19:02:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jokia naujiena,paskutiniu metu nuteistieji du kart per savaitę išbėga pabėgiot ir viskas gerai, kam tie suvaržymai leiskit ponia ministre tegu pasivaikščioja ir grįš.
Atsakyti
0

Žydrūnė
2021-05-05 19:00:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
O, dieve siaubas koks balvonas
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų