Prakalbo jau tris savaites dingusio vaikino brolis: miegu apsikabinęs telefoną

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai jau trečia savaitė įnirtingai ieško dviejų iš Mažeikių krašto praktiškai tuo pačiu metu dingusių jaunų žmonių. Iš pradžių buvo paskelbta, kad iš Mažeikių rajone esančių namų dingo 16-metė Paulina Gelžinytė. Po kurio laiko pradėta ieškoti ir Mažeikiuose gyvenančio 23 metų Vaidoto Miliaus.

3

Pareigūnai pranešė, kad abu šiuos dingusius asmenis sieja giminystės ryšys. Naujienų portalas tv3.lt išsiaiškino, kad dingę jauni žmonės yra pusbrolis ir pusseserė. Vaikinas dingo kovo 9-ąją, o mergina – kovo 10-ąją. Anot pareigūnų, jie gali keliauti po Lietuvą automobiliu arba kita transporto priemone. Kol kas nėra duomenų, kad jie būtų išvykę už Lietuvos ribų.

Apie dingusį Vaidotą plačiau papasakoti panoro jo brolis Laurynas. Slegiančios nežinios prislėgtas vyras teigė, kad iki šiol nėra tikras, jog jo brolis kažkur galėtų klaidžioti su pussesere kažkur po Lietuvą. Tokioms mintims pagrindo suteikia prieš pat dingimą Laurynui atsiųstos Vaidoto žinutės. „Jis gali būti ir su pussesere, ir vienas... Jei tik žinočiau, kur jo ieškoti, pradėčiau tą pačią akimirką“, – tikina Laurynas Milius.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dingęs be žinios Vaidotas Milius

Dingsta pirmą kartą

Laurynas pasakoja, kad Vaidotas iš namų dingsta pirmą kartą: „Anksčiau nieko panašaus nėra buvę. Taip, jis turi tam tikrų sveikatos problemų. Net yra bandęs pakelti prieš save ranką. Bet viską iki šiol išspręsdavome, padėdavome jam kaip galėdavome. Tačiau tiek ilgai jis dar nėra pradingęs.“

Paskutinį kartą Mažeikiuose gyvenantys broliai matėsi šių metų kovo 8-ąją. „Su Vaidotu buvome susitikę kovo 8-sios vakarą, Mažeikiuose. Kuo puikiausiai kartu praleidome vakarą – pavalgėme, pasikalbėjome. Vėliau atsisveikinome, pasakėme, kad greitai susitiksime. Nieko įtartino jo elgesyje nepastebėjau, nebuvo jokių nerimo ženklų.

Kitą dieną jis skambino, norėjo vėl susitikti, bet dėl darbų negalėjau to padaryti. Vėliau brolis dar parašė keletą žinučių, kuriose užsiminė, kaip viskas jam atsibodo. Žinau apie jo sveikatos problemas ir tokios žinutės nebuvo naujiena, bet vėliau su juo susisiekti telefonu taip ir nebepavyko. Pagalvojau, kad nusiramins ir perskambins, bet praėjo kelios dienos ir jokių žinių iš jo taip ir nesulaukiau“, – pasakoja dingusiojo brolis.

REKLAMA

Neigia vieną aplinkybę

Tik sužinojęs, kad praktiškai tuo pačiu metu pradingo ir jo pusseserė, Laurynas susisiekė su policijos pareigūnais. Būtent todėl ir nuspręsta, kad 16-metė Paulina ir Vaidotas galėtų būti kartu ir automobiliu keliauti po Lietuvą.

Bet, anot Lauryno, Vaidotas neturi nei vairuotojo pažymėjimo, nei automobilio, todėl tokia versija nėra iki galo įtikinanti:

„Kilo įtarimas, kad jie gali būti kartu. Ji taip pat turi panašių sveikatos problemų, kaip ir mano brolis. Tačiau netikiu, kad jie patys galėjo išvykti automobiliu. Teko girdėti, kad kažkas atvyko automobiliu ir išsivežė Pauliną. Bet niekas nematė, jog su ja kartu būtų buvęs ir Vaidotas. Todėl labai bijau, kad jis sau kažko blogo nebūtų pasidaręs...“

Anot Lauryno, nors Vaidoto gyvenimas nėra klotas rožėmis, bet šis kabinasi į jį kaip tik sugeba: „Dėl chuliganizmo jam teko ir už grotų pasėdėti. Vėliau ieškojosi darbo. Jis turi vaiką, kuris gyvena su mūsų mama Ispanijoje. Tiesa, jo ir žmonos bendras gyvenimas nesusiklostė. Bet tikrai jis nebuvo iš tų, kurie būtų itin prislėgti. Nesimatė iš šono, kad bus kažkokia bėda. Visa šeima esame sukrėsti. Miegu apsikabinęs telefoną ir prabundu vos kažkam parašius komentarą ar atsiuntus žinutę...“

Dingusiųjų požymiai

Policija informuoja, kad su Mažeikiuose gyvenančiu Vaidotu Miliumi (gimęs 1995 m.) artimieji nebesusisiekia nuo kovo 9 dienos. Dingęs asmuo yra apie 173 cm ūgio, šviesių plaukų, vidutinio kūno sudėjimo.


Rašyti komentarą...
N
Nesvarbu
2019-03-31 11:57:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Durnesniu komentarų negalėjot parašyt. Čia žmonės ieško pergyvena o kiti tyčiojasi.
Atsakyti
0

N
Nedurns
2019-03-31 14:21:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau tikrai kad esat durns.Sugalvok man tokią nesąmonę.
Atsakyti
0

D
Durns
2019-03-29 04:02:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Puske pastojo nuo pusbrolio ir jie pabėgo. Nzn iškart šovė tokia mintis xD
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų