Vienas iš pavasario „pokštų“ – potvynis, kuris apsemia ne tik pievas, bet ir kelius, dėl to nutrūksta eismas. Apsemtais keliais lengvųjų automobilių eismas yra draudžiamas, kai vandens gylis pasiekia daugiau kaip 20 cm, o vandens gyliui pakilus iki 40 cm draudžiamas visų automobilių eismas.

Vakarinėje Lietuvos dalyje (Nemuno žemupyje) jau gruodžio mėnesį buvo apsemtų rajoninių kelių ruožų, kuriais eismas buvo draudžiamas. Atėjus pavasariui dėl apsemtų kelių ruožų eismas draudžiamas jau penkiolikos rajoninių kelių ruožuose, kurių bendras ilgis sudaro 23,1 km. Eismas kreipiamas vietiniais keliais.

Savaitgalį vanduo pradėjo semti ir krašto kelią Nr. 206 Šilutė–Rusnė nuo 6,32 iki 6,71 km, čia vandens gylis siekia 6 cm ir eismas dar leidžiamas. Kai vandens gylis šiame kelyje pasieks 20 cm, gyventojai (keleiviai) ir jų lengvosios transporto priemonės per užlietą ruožą bus keliamos specialiomis VĮ „Klaipėdos regiono keliai“ transporto priemonėmis nuo 6.00 iki 22.00 val. Kitu laiku transporto priemonės bus keliamos tik esant būtinybei (ligos, gimdymo, sunkaus nelaimingo atsitikimo ir pan. atvejais) paskambinus informaciniame stende nurodytu telefono numeriu. Transporto priemonių perkėlimas nutraukiamas, kai užliejamo kelio ruožo vandens gylis yra daugiau kaip 80 cm arba atsiranda kitų sąlygų (ledonešis ir kita).

REKLAMA

Išsamią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie eismo sąlygas valstybinės reikšmės keliuose, kokie konkrečiai kelių ruožai apsemti ir kaip keičiasi vandens gylis apsemtuose ruožuose galite rasti svetainės eismoinfo.lt

skyriuje – Eismo sąlygos.

O visų vairuotojų dar kartą prašome nesidžiaugti iš pirmo žvilgsnio atrodančiomis puikiomis eismo sąlygomis, o prisiminti, kad pavasaris yra pats permainingiausias metų laikas. Ką tik švietusią saulę gali keisti krituliai, o ką tik buvusią sausą kelio dangą – slidus ruožas, o gal net ir apsemtas, kuriuo eismas draudžiamas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų