Politikų šukuosenos tapo mįsle: kur ir kaip plaukus tvarkosi valdžios vyrai?

Nors grožio salonai ir uždaryti, kai kurių politikų šukuosenos beveik nesikeičia. Specialistams ir Seimo nariams jau kyla įtarimas, ar nėra naudojamasi šiuo metu neleistinomis grožio paslaugomis. Vieni politikai atšauna plaukais besirūpinantys patys, o kai kurie puola ir į neviltį – jei taip ir toliau, plaukus teks nusiskusti arba juos susivelti į dredus.

Grožio salonai uždaryti jau daugiau nei mėnesį. Gruodžio 16 d. buvo sugriežtintas karantinas, grožio salonams buvo liepta užverti duris.

Praėjus daugiau nei mėnesiui be grožio salonų, kai kurių politikų šukuosenos liko beveik tokios pat. Specialistams ir patiems Seimo nariams kyla klausimų, ar tik parlamentarams nebus slapta prasivėrusios pogrindžio kirpyklų durys.

Kilo įtarimas

Darbo partijos frakcijos narui Vytautui Gapšui kyla įtarimas, kad dalis jo kolegų slapta lankosi grožio salonuose. Parlamentaras stebisi, kad sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio šukuosena nuo karantino pradžios liko nepakitusi.

„Mums sukėlė įtarimų, kad jis kažkokia stebuklinga priemone užsišaldė plaukus ar juos nusikirpo kažkokiu būdu, kuris yra viešai neatskleidžiamas. Ar tai namie dukros padėjo, ar žmona kažkur pakirpo, o gal kur nors ir Vyriausybėj turi kirpyklėlės kambariuką“, – mintimis su tv3.lt dalijasi parlamentaras.

V. Gapšys pats paskutinį kartą kirpykloje sako buvęs visai prieš uždarant grožio salonus. Apsikirpti nepamaišytų ir dabar.

„Žiūrime, kad ateina laikas, mėnuo karantino, apsikirpti norėsis ne tik ponui Dulkiui. Ir mes tokie paprastesni, pasirodome prieš vieną kitą kamerą ir namie prieš žmoną norime pasirodyti, tai irgi norime nusikirpti, nes jau taip švelniai bandom jo paklausti, kada ateis tas laikas, kai galės ir kiti, ne tik valdžios atstovai pasinaudoti kirpyklos paslaugomis“, – nuogąstauja V. Gapšys.

Pokyčių sveikatos apsaugos ministro šukuosenoje neįžvelgia ir grožio specialistai.

„Šukuosena tose nuotraukose yra identiška, nėra nė menkiausio skirtumo mano akimis“, – tv3.lt sako verslininkė, plaukų stiliaus įmonės „Grožio Idealas“ vadovė Reveka Devolskytė.

REKLAMA

Kerpasi pats

Ne ką prasčiau nei prieš karantiną atrodo ir parlamentaro, Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos nario Audriaus Petrošiaus plaukai.

Palyginus prieš karantiną darytas nuotraukas su dabartinėmis, grožio specialistai taip pat neįžvelgia didelių skirtumų.

Parlamentaras sako šukuosena besirūpinantis visad, tai moka daryti ir tvarkosi namie.

„Nuo jaunystės esu įpratęs plaukus tvarkytis, formuoti šukuosenas. Tai nėra patogu, norėtųsi, kad būtų kitaip, bet solidarizuojuosi su visais ir net minčių nekyla kažkur ieškoti kažkokių landų ir apsilankyti.

Namuose turiu antrą pusę, kuri apkerpa aplink ausis plaukus, kad nevaikščiočiau apšepęs“, – tv3.lt sako A. Petrošius.

A. Dulkys kreiptųsi į dukras

Į kritiką dėl ministro A. Dulkio nesikeičiančios šukuosenos atsako jo atstovė spaudai Aistė Šuksta. Ji teigia, kad A. Dulkys kirpykloje nesilankė jau kurį laiką.

„Ministras paskutinį kartą kirposi prieš prisiekdamas Seime. Turiu omenyje dieną prieš. Nuo to laiko nėra lankęsis kirpykloje“, – tv3.lt ministro atstovė.

A. Šuksta taip pat priduria, kad jei ministrui ir reikėtų apsikirpti, tai padaryti ministrui pagelbėtų kažkuri iš trijų jo dukrų.

„15 metų lankosi pas tą pačią kirpėją ir jeigu ji sužinotų, kad jis lankosi pas kitą, tai dar ilgiau jo nekirptų. Tai ne, jis tikrai nėra kirpęsis. Jei pažiūrėtumėte detaliau, tai tikrai matosi skirtumas. Tiesiog ministras visomis įmanomomis priemonėmis stengiasi atrodyti gerai“, – sako A. Šuksta.

Jau svarsto skustis plikai

Sėkmingai susitvarkyti su plaukais, regis, sekasi ne visiems parlamentarams. Štai Laisvės frakcijai priklausantis Tomas Vytautas Raskevičius sako nekantraujantis nueiti į kirpyklą.

„Siaubingai esu apžėlęs, tiesiog jau džiūstu, kaip noriu į kirpyklą“, – patirtimi su tv3.lt dalinasi parlamentaras.

Seimo narys neslepia – galvoje jau kirba mintis plaukų atsikratyti visai.

„Buvau paskutinį kartą kirpykloje prieš įvedant ribojimus, nuėjau nujausdamas, kad bus pakeitimai, tai kaip ir pasiruošiau iš anksto. Aš šiaip ilgą laiką apskritai plikai nešiodavau, net iki karantino, tai dabar jau pradedu galvoti, gal tai visai buvo nebloga mintis, bet vis dar neprisiruošiu“, – pasakoja T. V. Raskevičius.

REKLAMA

Plaukus parlamentaras galbūt nusiskustų pavasarį.

„Dar liko kelios savaitės, jei nepavyks su plaukais tvarkytis, tai gal spjausiu. Dar galvoju, jei bus teigiamas sprendimas dėl partnerystės pavasario sesijoje, tai gal taip pažymėsiu irgi nusiskusdamas visas blogas emocijas, kurios plaukuose kaupiasi“, – planais dalinasi parlamentaras.

Plaukus teks susisukti į dredus

Vešlia šukuosena besigiriantis Mišrios Seimo narių grupės atstovas Remigijus Žemaitaitis plaukus sako besikerpantis.

„Tenka pasikliauti žmonos rankomis arba giminėje turime draugų, kurie moka žirkles įvaldyti“, – tv3.lt pasakoja R. Žemaitaitis.

Parlamentaras juokauja, kad neapsikirpęs karantino pabaigoje galėtų susisukti dredus.

„Kovo 10 d. nuims (ribojimus – aut. past.), aš turėčiau atrodyti kaip Bobas Marlis, į dredus plaukus susisukus reikėtų vaikščioti“, – sako R. Žemaitaitis.

Parlamentaro teigimu, šukuosenos yra problema – grožio salonams reikėtų leisti dirbti.

„Į kaimyninę šalį gali nuvažiuoti nusikirpti, kaip aš juokauju. Būni Mažeikiuose, už 10 km nuvažiavai į Latviją ir nusikirpai, ten niekas tokių draudimų netaiko.

Tai yra nenormalus dalykas, baikime tas nesąmones vieną kartą ir leiskime. Vyriausybės tame pačiame nutarime yra numatyta, galima teikti paslaugas, jeigu paslauga trunka ne ilgiau nei 15 min.

Nuėjau pas kirpėją, kirpėja pradeda mane kirpti, 14 min. kerpa, aš išbėgu į lauką, uždarau duris, atidarau duris ir vėl 15 min. skaičiuoja. Tokių durnysčių yra. Manau, kad daug kas tuo naudojasi, tikrai eina pas tų pačių kirpėjų“, – komentuoja R. Žemaitaitis.

Panašios nuomonės laikosi ir darbietis V. Gapšys.

„Manome, kad kirpykla yra ne ta vieta, kur daug žmonių susirenka, ribojimų lengvinimai galėtų prasidėti galbūt nuo šito sektoriaus“, – sako V. Gapšys.

Specialistai piktinasi

Grožio paslaugas teikiantys specialistai piktinasi nesikeičiančiomis politikų šukuosenomis. R. Devolskytės teigimu, suformuoti puikias šukuosenas gali tik profesionalai, tad pasirodantys nepriekaištingomis šukuosenomis pasipuošę politikai skatina jais nepasitikėti.

REKLAMA

„Mano nuomonė yra tokia, jog galimai karantino sąlygos galioja toli gražu ne visiems. Kol daugumai „paprastų mirtingųjų žmonių“ kavinės nedirbo, seime veikė „bufetukai“.

Labai sveikinu, tuos politikus, kurie lankėsi specialiuose kursuose ir išmoko formuoti patys barzdas ir šukuosenas, jei matomai, taip puikiai tai sekasi atlikti, vėlgi kyla klausimas, ar nevertėtų pakeisti specialybės.

Iš savo pozicijos esu gana nusivylusi mūsų seimūnais, kadangi dirbti galimybės suteikiamos ne visiems. Ir taip pat mano nuomone, jie šitokiais akibrokštais apie „nepakitusią šukuoseną“ erzina ir Lietuvos piliečius, bei galimai laiko mus buka tauta“, – sako R. Devoskytė.

Lietuvos kosmetikų ir kosmetologų asociacija dar pirmadienį kreipėsi į Vyriausybę su prašymu apsvarstyti galimybę nuo vasario 1-osios leisti atnaujinti darbą.

Grožio salonų darbas buvo uždraustas gruodį sugriežtinus karantino sąlygas.


Rašyti komentarą...
T
Tadas
2021-01-20 21:29:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Plikai net pats negali apsikirpti be kyšančių "antenų", o čia šukuosenos. Trintukai.
Atsakyti
-2

D
Dredas
2021-01-20 21:14:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
O šmaikštuoliai.
Atsakyti
-2

A
Alida
2021-01-20 22:07:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gali kirpėją į namus pasikviesti jei žmona arba dukros nenori apkirpti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (18)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų