Birutė Slavinskienė

Daugelis rajono politiko jau gyvena atostogų nuotaikomis. Kas jau atostogauja, kas atostogavo, o kas netrukus atostogaus. Kas kaime, kas sode, kas prie jūros, o kas – ir į didmiesčių šurmulį. Nors „Tauragės kurjerio“ pakalbinti politikai atostogų nesureikšmina, vis dėlto daugelis pripažįsta, kad įdomi kelionė gali ilgam praturtinti puikiomis emocijomis.

Ilsėtis taip ir neišmoko

 

Tarybos senbuvis Antanas Stankus, atstovaujantis Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijai, pasakojo jokių atostogų neplanuojąs, nors jo vadovaujama įmonė UAB „Švytis“, kaip ir kasmet, liepą trims savaitėms bus uždaryta – visi darbuotojai atostogaus. Dar vieną savaitę „Švyčio“ darbuotojai paprastai atostogauja tarp Kalėdų ir Naujųjų metų. Pasak A.Stankaus, jau seniai tapo tradicija per atostogas nuvežti darbuotojus į ekskursiją.

– Šiemet suplanuota 50-ies žmonių kelionė į Berlyną. Ankstesniais metais esame buvę Suomijoje, Švedijoje, Austrijoje, – sakė politikas.

Tiesa, jis pats į Berlyną nesirengia – sako, geriau užleis savo vieną kam nors kitam. Ir atostogauti kaip nors ypatingai nesiruošia.

– Galbūt savaitgaliais iki Palangos nulėksim, ir viskas, – pasakojo jis, užsimindamas, kad, nors įmonė ir uždaroma atostogoms, likti Tauragėje verčia ir darbai.

Paprašytas pasidalinti planais jis trumpai užsiminė apie verslo plėtrą – esą industriniame parke įsikūrusios įmonės plečiamos, dabar vyksta projektavimo darbai, kuriuos reikia koordinuoti.

Paklaustas, nejaugi nenorėtų pasilepinti nerūpestingu poilsiu kokiame nors saulėtame paplūdimyje, A.Stankus teigė ilsėtis taip ir neišmokęs.

– Gal kam ir keistai atrodo, kai kurie ir pasako – kiek čia gali dirbti, juk į kapus nenusineši. O aš kitaip nemoku... – svarstė jis.

 

Atostogų nesireikšmina

 

Valdančiosios daugumos atstovas rajono taryboje skaudviliškis Nerijus Lukošius apie atostogas nė nesvajoja – jis neseniai, vos prieš porą mėnesių, pradėjo dirbti įmonėje „Taurų žuvys“, tad atostogos kol kas jam nepriklauso.

REKLAMA

– Ilgai, kone trejus metus, neturėjau darbo. Prisiatostogavau. Labai džiaugiuosi, kad dirbu pagal specialybę, – sakė jis.

Tauragės rajono savivaldybės tarybos narys Arūnas Beišys, paprašytas pasidalinti atostogų planais, sakė vasarą irgi neatostogausiąs – mat pavasarį, prieš Velykas, su žmona ilsėjosi Egipte. Likusią atostogų dalį UAB „Tauragės šilumos tinklai“ dirbantis politikas ketina pasiimti rudenį, tačiau ką veiks, dar neplanavo.

– Gal grybausiu, gal uogausiu. Apie tai dar negalvoju, – į išvedžiojimus nesileido politikas.

Opozicijos atstovas Darius Bredelis, dirbantis Tauragės profesinio rengimo centre, atostogaus nuo liepos 7-osios. Didelių planų atostogoms jis sako irgi nekuriąs.

– Tikriausiai keletui dienų nuvažiuosime prie jūros, į Palangą ar Klaipėdą. Likusią atostogų dalį turbūt leisiu namuose, dirbdamas kasdienius namų ūkio darbus, – pasakojo politikas.

 

Aplankyti artimųjų – į ūkanotąjį Albioną

 

Savivaldybės vicemeras Silverijus Statkus atostogų tikisi ištrūkti liepą. Kadangi jis, kaip ir A.Beišys, porą atostogų savaičių jau išnaudojo pavasarį, kai reikėjo padirbėti prie namų, atostogų liko ne tiek ir daug. Praleisti jas vicemeras planuoja Londone (Didžioji Britanija), kur gyvena, kaip pats politikas sako, kone pusė giminės: trys broliai ir du sūnūs.

– Vyresnieji sūnūs Romualdas ir Albertas jau daug metų ten. Romualdas – maždaug 10 metų. Jis turi nedidelį nuosavą statybų verslą, o Albertas vadovauja statybų brigadai.

Pasak S.Statkaus, priieš savaitę „londoniškoji“ giminės dalis buvo grįžusi į Lietuvą – krikštijo vienerių metukų sulaukusi Alberto dukrytę ir išvažiuodama išsivežė jauniausiąją Statkų atžalą Deimantę paatostogauti Londone.

– Taigi ir gimines aplankysime, ir dukrą parsivešime, – pasakojo S.Statkus.

 

Teigiamų emocijų „pasikraus“ Gruzijoje

 

Tarybos narės Rasos Kancevyčienės atostogos jau irgi netrukus. Nors jos bus trumpos, tik poros savaičių, politikė tikisi jas praleisti turiningai. Pirmąją atostogų savaitę sutvarkiusi namų buities rūpesčius, jau liepos 13-ąją ji su vyru ir kelių draugų kompanija skris į Gruziją.

REKLAMA

– Ten mus kviečia draugai, su kuriais bendraujame jau keletą metų, kai užsimezgė (gal tiksliau atsinaujino) Tauragės ir Zestafonio draugystė. Buvome ten prieš porą metų, parvažiavome kupini nepamirštamų įspūdžių. Labai šauni šalis, nuostabūs žmonės, labai mylintys Lietuvą. Pasakęs, kad esu iš Lietuvos, sulauki tiek dėmesio ir šilumos, kiek tikriausiai niekur kitur. Todėl ten pabūti labai gera. Grįžti pasikrovęs tiek teigiamų emocijų! – savo atostogų planus dėstė R.Kancevyčienė.


Rašyti komentarą...
P
Penktoji kolona
2014-06-30 07:08:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dėmesio,"penktoji kolona": Kam teko keliauti Lietuvos pažintiniais takais, turistiniais keliais, tam teko susidurti su masiškai gadinamais informaciniais stendais, kuriuose „EUROSKEPTIKAI" naikina įrašus anglų kalba išimtinai už Europos Sąjungos lėšas atkurtose fantastiško grožio Lietuvos vietovėse, galinčiose pritraukti turistus. Piktadariai „euroskeptikai" kenkia tarptautinio turizmo plėtotei Lietuvoje. Būtina agresyvius prorusiškus „euroskeptikus", svajojančius patekti į Seimą šliužus, zigmus, pankus ir kt. įspėti dėl tokios, palankios žemgrobiams, neva „patriotinės veiklos". Juos palaiko žemgrobių klanas, kuriam svarbus žemės monopolis Lietuvoje. Atėjo laikas viešai skelbti duomenis apie sukčių žemgrobių už dyką prisigrobtą žemę, leisti įsigyti žemę užsieniečiams, kaip tas yra daroma civilizuotose Europos Sąjungos šalyse. Būtini sveiki saugikliai, kurie apsaugos žemės rinką Lietuvoje nuo vietinių ir užsienio oligarchų. Pagrindinis Kremliaus klapčiukų, „penktos kolonos“ tikslas - atgal į Rusijos, Kremliaus įtakos sferą. Po 1945 metų „trėmimų“ priedangoje Lietuvoje nužudyta per milijonas lietuvių.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų