Policininkai padėjo sugaudyti į avariją patekusius viščiukus

Raseinių policijos pareigūnams teko padėti vairuotojui sugaudyti po avarijos pievoje pasklidusius viščiukus.

Trečiadienį Reagavimo skyriaus pareigūnai Kęstutis Rauba ir Gedas Labanauskas Raseinių rajone, šalia magistralinio kelio A1 apvirtus transporto priemonei, rinko po pievą pasklidusius viščiukus, padėdami vairuotojui juos sugaudyti.

Kai į nelaimę patekęs vyras pasijuto nepatogiai, kad trukdo policijos pareigūnus, šie nuramino jį lakonišku atsakymu: „Toks mūsų darbas“.

Šiaulių apskrities policija skelbia, kad per dieną policijos pareigūnams įvairiausiose situacijose tenka padėti ne vienam žmogui. Tačiau tokia yra pareigūno misija, ir jie patys tuo nesigiria.

Apie tai policijos vadovai sužino tik iš dėkingų, pareigūnų pagalbos sulaukusių žmonių. Šįkart padėką Šiaulių apskrities policijos vadovams atsiuntė Klaipėdos rajono gyventojas Ričardas Sargūnas.

59 metų vyrą nelaimė ištiko Raseinių rajone, Justinavos kaime, netoli „Viados“ degalinės. Sprogo jo vairuojamo, viščiukais pakrauto automobilio „Peugeot Boxer“ galinė padanga.

Vairuotojas dar bandė manevruoti, bet, nepaisant visų pastangų, transporto priemonė atsidūrė ūkininko lauke ir apvirto ant šono. Gyvasis krovinys pažiro lauk.

Matydamas, kad jis pats vienas nesusidoros, vyras paskambino Skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 ir netrukus sulaukė policijos pareigūnų.

R. Sargūnas savo padėkos laiške rašė, kad du jauni vyrai jam padėjo iškrauti iš automobilio gyvą krovinį, o po to, kai automobilis buvo atverstas, vėl juos sudėti. Kol laukėme automobilvežio pagalbos, pareigūnai man suteikė galimybę pabūti jų  automobilyje, nes lauke buvo labai karšta.

„Aš dėkoju jiems už žmogiškumą, didelį supratimą ir man suteiktą pagalbą. Man labai džiugu, kad mūsų policijoje dirba tokie šaunūs jauni pareigūnai. Dėkoju ir šių jaunų vyrų vadovybei, kad turi tokių puikių žmonių savo kolektyve. Ačiū.“, – rašoma padėkoje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų