Policijos vadas apie tragediją Kuršėnuose: ką 2 metų berniukas veikė šalia geležinkelio bėgių?

Vėlų sekmadienio vakarą Kuršėnuose keleivinis traukinys kliudė dviejų metų berniuką. Mažametis patyrė mirtinus sužalojimus.

Policijos departamentas praneša, kad gautas pranešimas, jog birželio 21 d. apie 21 val. 30 min. Šiaulių rajone, Kuršėnuose, ties M. K. Čiurlionio g., keleivinis traukinys kliudė ir mirtinai sužalojo mažametį berniuką (g. 2018 m.).

Pirminiais duomenimis, vaikas žaidė netoli geležinkelio bėgių.

Apie skaudžią nelaimę LRT radijo eteryje kalbėjęs Generalinis policijos komisaras Renatas Požėla šįryt teigė, kad kol kas turimas tragiškas faktas, kad apie 21.30 val. sekmadienio vakare traukinys vykęs maršrutu Vilnius-Klaipėda, Kuršėnuose, kliudė ar ant bėgių, ar šalia bėgių buvusį berniuką:

„Tikiu, kad per atliekamą tyrimą pavyks operatyviai surasti atsakymus, išsiaiškinti niuansus. Tačiau kiekvienas galime užduoti nebylų klausimą sau – „ką veikė 2 metų berniukas šalia geležinkelio bėgių?“.“

Kalbėdamas apie bendrą vaikų situaciją Lietuvoje, R. Požėla patvirtino, kad fiksuojama daugiau smurto artimoje aplinkoje: „Šioje aplinkoje yra nepilnamečiai asmenys, kurie tampa smurto aukomis. Yra įvairios situacijos. Turime probleminių šeimų, taip pat yra situacijų, kai dėl įvairių trinčių, kažkas nutinka iš pažiūros tvarkingoje ir policijai dar nežinomoje šeimoje.“


Rašyti komentarą...
M
Mociute
2020-06-22 10:13:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Is tiesu. Ka dvimetis puse desimtis vakari veike ant begiu? Tuo laiku jis jau turejo buti loveleje
Atsakyti
-3

D
Danguole
2020-06-22 10:00:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip toks vaikelis ,tokiu metu ,tokioj vietoj ? Kur tevai ? Siaubas
Atsakyti
-3

D
Danguolde
2020-06-22 09:57:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip tokiu metu ,toks vaikelis ,tokioj vietoj ? Kur tevai ?
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (22)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų