REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sudegusiame autobusiuke „Ford Transit“ ketvirtadienį prieš vidurnaktį Trakų pašonėje buvo aptiktas vyro lavonas.

Sudegusiame autobusiuke „Ford Transit“ ketvirtadienį prieš vidurnaktį Trakų pašonėje buvo aptiktas vyro lavonas.

REKLAMA

Pareigūnams kilo įtarimas, kad vyras buvo nužudytas, o krovininis autobusiukas su žmogumi buvo padegtas slepiant labai sunkų nusikaltimą.

Smarkiai apdegusio ir su smurto žymėmis vyro kūnas surastas ne vairuotojo vietoje, o autobusiuko krovininiame skyriuje.

Kriminalistai prašo atsiliepti štai šį vyriškį atpažinusius asmenis. Reikšmingos informacijos tyrimui galintis turėti asmuo pateko į stebėjimo kameras. Ketvirtadienį apie 22-ą valandą jis praėjo pro Karaimų gatvės 57-ą namą Trakuose.

Policijos pareigūnai taip pat prašo atsiliepti vairuotojus, turinčius registratorius ir ketvirtadienį vakare nuo pusę aštuonių iki pusės dvylikos važiavusius Trakuose Karaimų ir Užutrakio gatvėmis, taip pat ir šia gatve važiavusius pro Užutrakį.

REKLAMA
REKLAMA

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos pareigūnai prašo pagalbos siekiant nustatyti vyriškį, galintį turėti reikšmingos informacijos, kuris 2023-03-02 apie 22.00 val. ėjo Karaimų gatve pro 55A-57 namus, Trakuose. (pagal pridedamą nuotrauką).

REKLAMA

Taip pat prašoma atsiliepti automobilių vairuotojus, turinčius vaizdo registratorius automobiliuose, kurie 2023-03-02 laikotarpiu tarp 19:30 val. ir 23:30 val. važiavo Karaimų gatve ir Užtrakio gatve, Trakuose link Užutrakio dvaro.

Turinčius reikšmingos informacijos prašome pranešti tel. (8 5) 271 60 07, (8 5) 271 60 08 arba skubios pagalbos tarnybų tel. 112.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų