Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Viešojoje erdvėje dalinamasi įrašais iš gruodžio 25 d. vykusio Egidijaus Dragūno-SEL koncerto Kauno Žalgirio arenoje. Gyventojai piktinosi, kad koncerto metu esą galėjo būti nesilaikoma griežtų saugumo reikalavimų. Policija pranešė, kad sulaukė 5 pranešimų dėl galimai nesilaikytos tvarkos.

Viešojoje erdvėje dalinamasi įrašais iš gruodžio 25 d. vykusio Egidijaus Dragūno-SEL koncerto Kauno Žalgirio arenoje. Gyventojai piktinosi, kad koncerto metu esą galėjo būti nesilaikoma griežtų saugumo reikalavimų. Policija pranešė, kad sulaukė 5 pranešimų dėl galimai nesilaikytos tvarkos.

REKLAMA

Kaip informuoja Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Vaitkevičienė, vėliau po koncerto buvo sulaukta ir informacijos apie tai, jog galimai renginyje nesilaikyta nustatytos tvarkos.

Policijos elektroninių paslaugų sistemoje www.epolicija.lt iš viso gauti 3 pranešimai.

„Vakar, gruodžio 26 d., sulaukta dviejų pranešimų. Šiandien ryte gautas dar vienas. Šiuo metu Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Nemuno policijos komisariato pareigūnai tikslina šią informaciją“, – tv3.lt informuoja policijos atstovė.

REKLAMA

Vėliau policija išplatino pranešimą, kad dienos eigoje sulaukė dar 2 pranešimų. Tad šiuo metu pranešimų, susijusių su kaukių nedėvėjimu koncerto metu, skaičius – 5.

Policija primena, kad Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 526 str. 3 d. numatyta atsakomybė – bauda asmenims nuo penkių šimtų iki vieno tūkstančio penkių šimtų eurų, o juridinių asmenų vadovams ar kitiems atsakingiems asmenims – nuo 1500 iki 6 tūkst. eurų.

„Žalgirio“ arenos atstovų pasiteiravus, kas privalo užtikrinti saugumo reikalavimus renginių metu, jie nurodo, kad tuo rūpinasi ne jie patys, bet konkretaus renginio organizatorius.

„Su kuo yra pasirašoma bendra sutartis“, – patikslina „Žalgirio“ arenos renginių organizavimo vadovas Mantas Vedrickas.

Su pačiu E. Dragūnu-SEL susisiekti nepavyko.

Socialiniuose tinkluose plito nuotraukos. Juose minia žmonių renginio metu nedėvinčių kaukių, galimai nesilaikančių saugumo reikalavimų. Nuotraukomis apie pažeidimus viešojoje erdvėje savo „Facebook“ paskyroje pasidalino „Basų mamų“ judėjimo organizatorė – Šilalės rajono tarybos narė ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) šio rajono skyriaus pirmininkė Vitalija Jankauskaitė-Milčiuvienė.

REKLAMA
REKLAMA

„Kaip ten sakė kosmoso reikalų ministrė? Pandemija suvaldyta! Tai puikiai įrodo vakarykštis SEL koncertas Žalgirio arenoj.

Arena sausakimša, visi šoka ir dainuoja, niekas kaukių nenešioja!

Gaila nebūtų visai, jei jie negalėtų pernešti omikrono kitiems, kurie saugiai sėdi namuose (visiškai nesvarbu skiepyti ar ne). Įsivaizduojat kokia minia „omikronų“ dabar pasklido po Lietuvą?

O tuo metu tėvai negali nueiti į vaikų kalėdinius koncertus. Tuo metu reikalaujama paskiepyti vaikus, nes jie matote "nešioja virusą".

Visa ši Vyriausybė su savo dvigubais standartais turėtų sėkmingai skrieti į kosTmoso platybes! Tokie kaip aš dar pamena animacinį filmuką su pranašiška fraze - „Tokiam senam melagiui tik skristi į mėnulį!“

Prezidente Gitanas Nausėda, ar matote, ar girdite? Kur čia logika?

Kaukėti vaikai mokykloje ir siaučianti tūkstantinė minia arenose? Sakote, vaikai gali užkrėsti senelius? O šitie negali, ar kaip?

P.S. Svarbu nepamiršti užsidėti kaukę parduotuvėje“, – rašė V. Jankauskaitė-Milčiuvienė.

REKLAMA
REKLAMA

Anot jos , Vyriausybė taiko dvigubus standartus. 

„Susirgti gali visi, užkrėsti gali visi, bet kažkodėl žmonės su galimybių pasais koncertų salėse be kaukių, be jokių atstumų siaučia. Jie tikrai gali tą virusą sėkmingai išnešioti po visą Lietuvą. <…> Čia yra logikos nebuvimas, tas galimybių pasas yra niekam nereikalingas iš viso – parodija ir pasityčiojimas“, – naujienų portalui tv3.lt piktinasi ji.

Ji taip pat nurodo, kad nuotraukas ji darė ne pati – jai jos buvo atsiųstos sekėjų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų