Rašyti komentarą...
Aš tokių žmonių nesuprantu kurie eina į renginį ir skundžiasi :) tai neikite ir nereiks skustis ir būsite saugus.
Buvom prieš 2 metus , geras koncertas
Buvom prieš 2 metus , geras koncertas
*****
Varyk Egi kol žmonės dar gali sau leisti bilietams,kiekvieno problema kiek tavo iq leido tau sušvirkšti doziu,mūsų karta jau paskiepijo lietuvos nark.sk dp oficiale doze prieš 25m.Pagarba dalyvavusiems.Užuojauta elitui ir dainoreliams su pamirstais kainininkais ant batų pado.Osmuikas pats užgros ir be pyyydd
Seniai reikėjo nusiimti šiuos namprdnikus, nes čia vergo ženklas. Gaila, kad neskaitote istorijų su šiais namordnikais, todėl jus ir laiko avimis. Daugiau tokių Sel koncertų, gal tauta prabustu ir vieningai nusiimtu vergo kaukes ir nustotu būti vergais, ko labiausiai valdžiažmogiai ir nori.,
Na, ir teisingai. Visi linksminosi. Sypsojosi. Grazu ziuret. Nereik myzt i bata...
Pasižiūrėkite xfaktoriaus tūsą po apdovanojimų. Gerą vakarėlį iškėlė, jokių atstumų kaukių. Bet rašo tik apie Sel. Man asmeniškai nusišvilpt, kas nori tas saugosi. O jai nesisaugo tai patys kalti. Betkur gali užsikrėsti. Ir išvis kuom kaltas Sel . Jis atlikėjas, kalti organizatoriai kurie nesuvaldė situacijos. Ir pac seimas kuris šiuo metu leidžia rengti grandiozinius šou.
Bukim teisingi, negi del kitu aukosim savo vaiku gimtadienius, kurie jau užsakyti. Gadinsim vaikams svente kai jie labai to laukia. Tai cia panašiai. Juk su GP visur galima.
Čia paskundė kurie nebuvo koncerte ir plius tapati istorija su mama apdovanojimais nieko nebus chill guys
Visi iejo tik su galimybiu pasais jeigu neturit nereikia cia uzt is pavydo. Zmones kurie turi gp ir i prekybos centrus eina,ne tik i koncertus.
@Vava Vava, tik problema tame. kad GP nerodo ar tuo metu žmogus užsikrėtęs ar ne. GP rodo tik skiepo buvimą, o ne imuniteto ir antikūnų, kurie ir saugo nuo viruso. PVZ. karinio padalinio vadas Kaune, prieš kalėdinį vakarėlį savo komandai t.y. 130 pilnai skiepytų žmonių liepė pasidaryti PGR testus. 30 į vakarėlį nėjo - testai teigiami. Ačiū protingam vadui, kuris suvokia situaciją, kad ir skiepyti, net visomis dozėmis, gali sirgti ir užkrėsti kitus.
Sprendžiant iš aprangos žiūrovų, nuotraukos darytos vasarą.
Į viršų