• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Policija trečiadienį tęsia dingusios trylikametės paiešką ir tvirtina, kad šis atvejis „neturi nieko bendra“ su panašiu dingimu Kaune.

Policija trečiadienį tęsia dingusios trylikametės paiešką ir tvirtina, kad šis atvejis „neturi nieko bendra“ su panašiu dingimu Kaune.

REKLAMA

Kaip BNS trečiadienį nurodė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovas Tomas Bražėnas, 2010 metais gimusios mergaitės toliau yra „intensyviai ieškoma“.

Pareigūnai ieško dingusios mergaitės

Policija neteikia informacijos, kokio dydžio pajėgos ieško dingusiosios – anot T. Bražėno, pareigūnų visada skiriama tiek, kiek reikia, dėliojami planai.

„Pareigūnai derinasi vietas, bendradarbiauja su kitomis tarnybomis. Žinau, kad jau vakar bendradarbiavo su priešgaisrine tarnyba“, – nurodė Vilniaus policijos atstovas.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Edita Zdanevičienė BNS nurodė, kad trečiadienį ir antradienį dėl mergaitės paieškų ugniagesiai nebuvo kviesti.

REKLAMA
REKLAMA

„Pirmadienį, 22 val., porai valandų buvo kviesti ugniagesiai narai. Jie nuo Žaliojo iki Šilo tilto žvalgė teritoriją, vandenį, ieškojo, bet nieko nerado“, – sakė E. Zdanevičienė.

REKLAMA

Pasak T. Bražėno, šiandien bus sprendžiamas klausimas dėl savanorių pasitelkimo į pagalbą, nes buvo sudaryta grupė mergaitei artimų asmenų, kurie norėtų prisidėti prie paieškos.

„Pareigūnai, jeigu nuspręs, kad būtų naudinga, reikalinga, pasitelks. Žinau, kad šiuo momentu patys pareigūnai tikrina tam tikras vietas“, – kalbėjo T. Bražėnas.

Atvejis skirtingas nei Kaune

Prisimindamas kitą mažametės dingimą metų pradžioje Kaune, jis teigė, kad šie atvejai skiriasi.

REKLAMA
REKLAMA

„Pareigūnai teigia, kad tai nieko bendra neturi su panašiu incidentu, buvusiu Kaune. Visuomenė galėtų būti neįsiaudrinusi. Tai yra truputį kita situacija, vaikas išėjo iš namų, kokie buvo nesutarimai ar kas, kol kas nežinome. Tėvai nerimauja, nes vaikas negrįžta“, – sakė Vilniaus policijos atstovas.

Jo teigimu, problemų su mergaite šeima nėra turėjusi, policija neturi duomenų apie ankstesnius dingimus. Policijai šeima taip pat nežinoma.

Išeidama iš namų nepilnametė vilkėjo rudą striukę su kailiu apsiūtu gobtuvu, mūvėjo kelnes ar džinsus su žvaigždutėmis, avėjo juodus kerzinius batus.

Sausio pradžioje Kaune dingo devynmetė, vėliau paaiškėjo, kad ji galimai buvo pagrobta. Paiešką vykdė šimtai policijos pareigūnų, jiems į pagalbą prisijungė savanoriai iš visos Lietuvos. Mergaitė kartu su 42 metų įtariamu pagrobėju Gediminu Filipavičiumi rasta po dviejų parų intensyvių paieškų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų