tv3.lt sokiu laida tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šeštadienio vakarą – kraupi avarija Kaune, Islandijos plente. Dideliu greičiu prieš eismą važiavęs Mercedes automobilis kaktomuša rėžėsi į priešpriešais važiavusį BMW – du žmonės žuvo. Socialiniuose tinkluose dalis komentatorių teigė jau anksčiau matę prieš eismą važiavusį automobilį, tačiau į policiją nesikreipė. Į tai „Facebook“ sureagavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Reagavimo valdybos viršininkas Mindaugas Kairys.

Šeštadienio vakarą – kraupi avarija Kaune, Islandijos plente. Dideliu greičiu prieš eismą važiavęs Mercedes automobilis kaktomuša rėžėsi į priešpriešais važiavusį BMW – du žmonės žuvo. Socialiniuose tinkluose dalis komentatorių teigė jau anksčiau matę prieš eismą važiavusį automobilį, tačiau į policiją nesikreipė. Į tai „Facebook“ sureagavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Reagavimo valdybos viršininkas Mindaugas Kairys.

REKLAMA

Tragedija – tai momentas, kuris priverčia susimąstyti, pasijausti nesaugiai, neužtikrintai ir neramiai. Išgirdę apie vakarykštį (šeštadienio – aut. past.) eismo įvykį, greičiausiai pagalvojote, kad ačiū Dievui, ne aš ten važiavau. Pagalvojote ir apie savo artimuosius, vaikus, draugus, o kas, jeigu ten būtų jie? O jei būčiau aš? Išsivaizduojamas galimos nelaimės vaizdas daug kam sukėlė siaubą“, – rašė M. Kairys.

Jis pažymėjo pastebėjęs komentarų socialinėje erdvėje, teigiančių, kad esą kažkas matė Mercedes važiuojantį prieš eismą dar prieš savaitę ar jį matė likus dešimčiai minučių iki tragedijos: Bet niekam nepranešė. Kodėl? Pasimetė, nevertino rimtai? Tikrai? Skamba keistai… Esame išsilavinę žmonės, gebame kritiškai mąstyti ir turime gan gerą nuovoką. Bet reikia dar vienos tragedijos, kad susimąstytumėme, ar padarėme viską, kad tokie tragiški eismo įvykiai nepasikartotų“.

REKLAMA

„Vienoje atviroje grupėje merginos, pranešusios apie policijos „reidą“, paklausiau, kodėl ji taip padarė. Koks jūsų įrašo tikslas, parašiau jai. Įspėti girtą, neturintį teisės vairuoti ar tą, kuriam teisė vairuoti yra atimta? Ji atrašė paprastu klausimu – o tai kam tada ši grupė reikalinga? Ir tikrai pats susimąsčiau, kam gi.

REKLAMA

Visi veiksmai, tokie, kaip pranešinėjimas apie policiją, reidus, trikojus, tikrinimus ar tiesiog abejingumas yra „bendrininkavimas“, veikimas tyčia, kuris leidžia kartotis tokioms ir panašioms nelaimėms bei tragedijoms. Dar blogiau. Kai nepranešame apie apsvaigusį žmogų, kai matome jį sėdant į automobilį vairuoti ar važiuojame su juo, mes palydime arba vykstame kartu į nelaimę…

Ir labai gaila, kad apie tai pagalvojame tik jau žiūrėdami į žiaurius padarinius.

Užuojauta artimiesiems.

Pagarba iš ugnies ištraukusiems žmogų, bandžiusiems padėti ir skambinusiems pagalbai.

❗️Visi vairuokite saugiai ir atsakingai.

❗️Jei matote ar žinote apie galimą pažeidimą, visada paskambinkite. Numerį žinote. O mes tikrai patikrinsime“, – paragino M. Kairys.

REKLAMA

Prakalbo liudininkas

Vairuotojai autostradoje ties Kaunu apie pusė vienuoliktos nakties užfiksavo siaubingą vaizdą. Prieš eismą milžinišku greičiu lekia Mercedesas ir net nestabdydamas kaktomuša rėžiasi į antra juosta važiuojantį BMW.

Mercedesas tėškiasi į atitvarus, pakimba ant jų ir paskęsta liepsnose.

„Eik tu sau , o ten žmogus yra, nėjo niekaip ištraukt, užsispaudęs buvo... apdegęs visas“, – šokiruoti sako liudininkai.

REKLAMA
REKLAMA

Nelaimės vietoje stoja pro šalį važiavę vairuotojai. Jie skuba į pagalbą. Iš ugnies fakelu virtusio Mersedeso dar spėja ištraukti 42 m. amžiaus vairuotoją. Guldo jį ant kelio. Tačiau vyras jau be gyvybės ženklų.

„Išlėkęs variklis... jis gyvas dar, nea žiūrėjau puslą, neina prieit. Galva buvo ugny. – Galva ugny? O kas ištraukė? – Aš ištraukiau“, – sako liudininkas.

Būti arti pavojinga, mašina vis labiau liepsnoja, pasigirsta ir sprogimai.

„O tu ištraukei nebijodamas ugnies? Apdegei pats? – Neapdegiau, dar nedegė taip bet pulso nebuvo viskas“, – kalba vairuotojas.

REKLAMA

Žmonės dar bando savais gesintuvais slopinti ugnį.

Į tragedijos vietą sulekia visos specialiosios tarnybos. Ugniagesiai užgesina Mersedesą, o iš po suknežinto BMW ištraukia ir jį vairavusio 61 metų vyro kūną.

„BMW lenkė Škodą tuo metu ir neturėjo, kur trauktis jau jisai“, – pasakoja žmonės.

BMW po smūgio dar trenkiasi į pirmoje juostoje važiuojančią Škodą.

„Greitoji išvežė kažką, kiek supratom, kad iš Škodos keleivę. Škodos vairuotojas vaikščiojo aplink mašiną“, – teigia liudininkai.

REKLAMA

Trisdešimtmetį Škodos vairuotoją, vėliau taip pat apžiūrėjo medikai.

„Škoda vairuotojas ir 28-erių keleivė buvo pristatyti į gydymo įstaigą apžiūrai, šiuo metu jie gydosi ambulatoriškai. Kauno apskrities vyriausiame policijos komisariate yra pradėtas ikiteisminis tyrimas“, – komentuoja Kauno policijos atstovė Reda Zarauskienė.

Liudininkai socialiniuose tinkluose dalijasi vaizdais ir sako įtartinai gatvėse besiblaškantį, o vėliau kraupią avariją sukėlusį Mersedesą užfiksavę jau anksčiau.

REKLAMA
REKLAMA

Pirminiais duomenimis, 42-ejų Mersedeso vairuotojas dėl sunkiai paaiškinamų priežasčių prieš eismą autostradoje skriejo kelis kilometrus maždaug nuo Savanorių prospekto.

„Alkoholis arba… žmogus nežinotų situacijos tai pamatytų kad prieš eismą autostradoje važiuoja, apsisuktų tai tai arba balti arkliai, arba juodi velniai“, – svarsto žmonės.

Dėl tragiškos dviejų žmonių mirtimi pasibaigusios avarijos eismas automagistralėje nuo Kleboniškio tilto Vilniaus kryptimi buvo uždarytas apie 5 valandas.

o kamerų tiek pristatyta tik dėl vaizdo, viską nori ant lėkštutės, šiknas daugiau judinkit.
Taip, visi aplink kalti, tik riebūs snukiai, ištinę nuo spurgų, ne prie ko ..
Kameros skirtos baudoms israsinet PO IVYKIU, tai ir lauke finalo
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų