Po kruvino konflikto Panevėžyje 20-mečio studento žudikas jau mėgaujasi laisve

Panevėžio apygardos teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėjų kolegija 2002-siais paskelbė nuosprendį panevėžiečio Juliaus B. (20 m.) žudikui ir jo bendrininkams. Šis nusikaltimas sukrėtė visą Lietuvą.

51

Ir nors prabėgo daugiau kaip 17 metų nuo šio kraupaus nusikaltimo, tačiau žinant šių dienų kruvinus išpuolius, ši kriminalinių naujienų laikraštyje „Akistata“ aprašyta istorija, deja, nepraranda aktualumo iki šiol...

Dėl 20-mečio nužudymo tuomet aštuoniolikmetis Panevėžio rajono gyventojas Karolis laisvės neteko penkiolikai metų. Pirmuosius 3 metus nužudymu kaltintas įžūlus ir agresyvus nuteistasis turėjo praleisti kalėjime, likusią dalį - griežtojo režimo pataisos darbų kolonijoje.

Jo bendrininkai šešiolikmetis Donatas nuteistas 2 metams bendrojo režimo auklėjimo darbų kolonijoje, o 21 metų panevėžietis Vaidas išteisintas.

Mat vaikinas tą vakarą buvo toks girtas, kad ne tik neprisiminė, kas įvyko, bet toks girtas niekam nieko nebūtų sugebėjęs padaryti. Tą patvirtino ir nukentėjusiosios pusės liudytojai.

(51 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nuteistųjų ir sulaikytųjų platinami Lukiškių kalėjimo vaizdai

Kruvinas konfliktas

O viskas nutiko būtent taip. 2001-siais naktį iš rugpjūčio 26-osios į 27-ąją, maždaug pusvalandis po vidurnakčio, pačiame miesto centre, prie prekybos centro, buvo rastas negyvas Julius B. Jo krūtinėje matėsi durtinė žaizda.

Vėliau medikai nustatė, kad dūris į krūtinę buvo mirtinas. Vaikino kūnas gulėjo šalia automobilio. Transporto priemonei buvo sulankstytas stogas, išdaužtas stiklas, subadytos padangos, pagrobta automagnetola.

Tą dieną Panevėžyje baigėsi tris dienas trukusi miesto gimtadienio šventė. Sekmadienio vakarą Laisvės aikštėje buvo daug jaunimo, vyko diskoteka.

Liudytojų teigimu, vienu metu tarp dviejų jaunuolių grupių kilo konfliktas, kuris pasibaigė kruvinu susidorojimu. Julius B. mėgino nuo chuliganų pasprukti, tačiau šie jį pasivijo prie jo automobilio, stovėjusio aikštelėje prie parduotuvės. Čia vaikinui ir buvo durta, sudaužytas automobilis.

REKLAMA

Liudytojų teigimu, automobilį sudarkė 16-metis Darius, kuris vėliau pagrobė ir automagnetolą.

(119 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Parodė kitokį Lukiškių kalėjimo veidą: slapta darytos nuotraukos atsidūrė „Facebook'e“

Pagrindinis žudikas - žinomas

Didžiausios bausmės sulaukęs Karolis policijai buvo gerai pažįstamas. Iš viso dabar jis teistas keturis kartus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų