Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Super ...palaikau autorius 100%
Santuoka išgalvota valdymui. Meilei ji nereikalinga. Nežinau nei vienos santuoka grįstos šeimos, kurioje nebūtų smurtaujama. Kai kur fiziškai smurtaujama tik prieš vaikus - iki tokio lygio, kad po to suaugę vaikai nenori lankyti tėvų. Kitur vyras lupa žmoną ir vaikus.

Kažkodėl dažniausiai lupami artimiausi žmonės, prieš svetimus smurtaujama gerokai rečiau. Savus mušti negėda.

Smurtas gimdo smurtą. Mano tėvai lupo mane, aš po to "atsilyginimui" lupau jauniausią brolį. Neturėjau kur to skausmo dėti.

Aš už smurto uždraudimą, išskyrus kai reikia apsiginti ar apginti kitą.
Nuosirdziai linkiu, kad jus kas viena diena gerai priluptu. Tiesiog siaip, uz bloga ora.
Ak, sit kaip? Sakote, pacios prasosi? :)) Tikrai, vos tik kokia boba uzsimano pakeisti savo vyro iprocius - i snuki jai ir tvarka bus! O kai boba nenori keisti savo iprociu, vyro teise jai trinkteleti netgi visiskai neribota! Juk vyras visai teisetai troksta ja padaryti patogiu naminiu irankiu, o ji, bjaurybe, priesinasi (karjeros jai, draugiu, laisvalaikio!) - fui... Pats Viespats jau taip sukure, kad boba klausytu savo vyro ir jam tarnautu, o ji, Setono ispera, feminizmo uzsimane :DD
O ar daugumoje atvejų pačios moterys neprisiprašo smurto? Vis norėdamos pakeisti vyrą (pakeisti jo iki santuokos gyventą gyvenimo būdą, stilių)? Žinoma, labai norisi jį padaryti sau patogiu naminiu įrankiu. (Sutikime, didžiaja dauguma vedybų iniciatorės yra moterys...). Todėl jos nuolatos burba, niurzga, amžinai kažkuo nepatenkintos. Todėl, kai pagaliau vieną kartą vyrui trūksta kantrybė (klausyti nesibaigiančių priekaištų) - jis įkrečia joms į kailį... Aišku, kartais gal per stipriai... Gerai, kad Viešpats vyrus sukūrė fiziškai stipresniais. Taip nors kiek yra išlaikoma pusiausvyra. Aš įsivaizduoju, kas būtų, jei prie viso to dar moterys būtų ir fiziškai stipresnės...
Lengvatų? Vienišas mamas remti reikia. Šeimos požymis - santuoka. dėl to ir statistika iškraipoma, neišskiriant sugyventinių, kurie smurtauja dažniau (1:3). Motinystė ginama, vaiokystė ginama, o šeima - reikia "atvirų durų", kad pati pasirūpintų ir padėti, jei to negali. Vienišoms motinoms reikia didelės pagalbos, tačiau ji turėtų būti kitokia, nei šeimai, netgi intensyvesnė. nekalbu apie tas motinas/tėvus, kurie turėję santuoką, todėl pažinę santuokinį ryšį, susiformavę atitinkami giminystės ryšiai - jų situacija dar kitokia, artimesnė šeimai.
Straipsnyje iskraipomi realus faktai. Jei tiksliai nezinote geriau nerasykite. 60 proc. moteru smurta patiria seimoje. Be to, jei ji pati neparaso pareiskimo pries smurtautoja, teisesauga nesikisa, nes tai seimos reikalai. Be to, kodel auka turi buti priversta gyventi su smurtautoju? Ar ne logiskiau butu jei smurtautojas privaletu issikelti , o ne atvirksciai.
Be to, vienisa mam ir jos vaikas - ne seima? Tai kas? Kodel butent vienisoms mamoms nesuteikti lengvatu. Seimoje ir taip gyventi bei auginti vaikus yra lengviau. Nemanote, kad tai ka nors diskriminuoja?
Šio piketo teiginiai yra melas. Koncepcija nieko nediskriminuoja - paskaitykit.
ŠEIMOS DIENĄ APGINK ŠEIMŲ IR VAIKŲ LYGYBĘ!


Gegužės 15 d. 11 val. renkamės prie Seimo į Nepriklausomybės aikštę pasisakyti už planuotas bei nediskriminuojamas šeimas!

Lietuvos Seimas gegužės 15 dieną svarstys Šeimos politikos koncepciją, pagal kurią vienišos motinos, vieniši tėčiai, našliai, našlės, išsiskyrusios šeimos ar partnerystėje auginantys vaikus nepripažįstami šeimomis ir nepalaikomi valstybės. Remiantis šia koncepcija, prie kurios bus derinami kiti įstatymai ir teisės aktai, tik santuoka grindžiamoms šeimoms bus teikiamos įvairios lengvatos - nuo paramos įsigyjant būstą iki pirmenybės priimant į valstybės tarnybą.

Piketu prie Seimo gegužės 15 d. 11 val. atkreipsime parlamentarų dėmesį, jog minėta Šeimos politikos koncepcija ignoruoja realybę – pagal statistiką, šiuo metu trečdalis Lietuvos vaikų gimsta ne santuokos pagrindu sukurtose šeimose. Manome, jog jie nusipelno tokio pat valstybės dėmesio bei palaikymo, kaip ir santuokoje gimę jų bendraamžiai.

Jei dabar nepareikšime tvirto protesto, kyla reali grėsmė, kad Seimas įtvirtins diskriminuojančią valstybinę šeimos koncepciją jau gegužės 15-ą dieną. Paskui beliks priimti antikonstitucines priemones siūlantį Paramos šeimai pagrindų įstatymą bei abortus siekiantį uždrausti Gyvybės apsaugos prenatalinėje fazėje įstatymą.

Gegužės 15-oji – Šeimos diena. Neleiskime Seimui diktuoti, kas yra šeima. Pasisakykime už galimybę planuoti savo šeimas ir būti vienodai gerbiami ir palaikomi valstybės!


LAUKIAME VISŲ SU ŠEIMOMIS, VAIKAIS, DRAUGAIS IR PO VIENĄ KETVIRTADENĮ, GEGUŽĖS 15 d. 11 val. PRIE SEIMO!
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų