REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Per savaitgalį avarijose Lietuvoje nukentėjo 10 vaikų ir paauglių – nepilnamečiai buvo sužaloti, kaip vyko automobiliais, paspirtukais ir dviračiais.

Per savaitgalį avarijose Lietuvoje nukentėjo 10 vaikų ir paauglių – nepilnamečiai buvo sužaloti, kaip vyko automobiliais, paspirtukais ir dviračiais.

REKLAMA

Kaip pranešė policija, penktadienį, prieš 8 val., Vilniuje, Gedvydžių gatvėje, 52 metų vyro vairuojamas automobilis „Nissan Primera“, sukdamas į gyvenamųjų namų vidinį kiemą, susidūrė su šaligatviu važiavusiu elektriniu paspirtuku. Nukentėjo jį vairavęs 9 metų berniukas.

Popietę, sostinėje, Gedimino prospekte, dviračiu važiuodamas 18 metų vaikinas partrenkė į nereguliuojamą pėsčiųjų perėją įbėgusį vaiką. Sužeistas ir į ligoninę nuvežtas 11 metų berniukas.

Po 15 val. Marijampolėje, Vytauto gatvėje, šaligatviu dviračiu važiuodamas 11 metų berniukas atsitrenkė į iš kiemo išvažiavusio „Volkswagen“ automobilio šoną. Berniukas nukentėjo. 

REKLAMA
REKLAMA

Tą pačią dieną, po 19 val., Vilniaus rajone, Vilkiškės kaime, 31 metų vyro vairuojamas automobilis „Toyota Avensis“ susidūrė su iš šalutinio kelio išvažiavusiu dviračiu. Juo važiavo, nukentėjo ir į ligoninę pristatytas 8 metų berniukas.

REKLAMA

Prieš 20 val., Kauno rajone, Teleičių kaime, susidūrė automobilis „Toyota Avensis“, sukęs į dešinę, ir tiesiai važiavęs „VW Golf“, kurį vairavo 18 metų vaikinas. Nukentėjo „Toyotos“ 44 metų vairuotojas ir su juo važiavusios dvi nepilnametės, kurioms po 13 metų.

Prieš vidurnaktį, Pakruojyje, Ilgosios gatvėje, iš šalutinio kelio išvažiavęs automobilis „Ford Mondeo“ kirto trišalę sankryžą ir nuvažiavo nuo kelio. Vairuotojas iš įvykio vietos pasišalino. Sužeistas 16 metų keleivis.

REKLAMA
REKLAMA

Popietę, Biržų rajone, rajoniniame kelyje Biržai–Pasvaliečiai–Saločiai, 31 metų moteris, vairuodama automobilį „VW Golf“, nepastebėjo, kad priekyje važiavęs automobilis „VW Sharan“, kurį vairavo 30 metų vyras, rodė posūkio signalą ir suko į kairę, ir į jį atsitrenkė.

„VW Golf“ nuvažiavo nuo kelio, nukentėjo ir į ligoninę nuvežti trys mažamečiai keleiviai: 4-erių mergaitė, 5-erių ir 10 metų berniukai. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų