• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jau keli mėnesiai Vilniaus gatvėse reidus rengia ne tik policija, bet ir pasieniečiai. Pastariesiems įkliūna vis daugiau Lietuvoje nelegaliai gyvenančių ir dirbančių užsieniečių.

44

Jau keli mėnesiai Vilniaus gatvėse reidus rengia ne tik policija, bet ir pasieniečiai. Pastariesiems įkliūna vis daugiau Lietuvoje nelegaliai gyvenančių ir dirbančių užsieniečių.

REKLAMA

Naktį į šeštadienį Vilniaus policijai ir pasieniečiams sostinėje įkliuvo net 12 užsieniečių. Septyni jų nelegaliai gyveno Lietuvoje. Dar keturi užsieniečiai Lietuvoje dirbo be leidimų. Vienas pavėžėtojas neturi teisės vairuoti.

Dzūkų gatvėje apie 20 val. įkliuvo Tadžikistano pilietis. V. Kudirkos gatvėje prieš vidurnaktį – trys uzbekai. Netrukus čia pat sustabdyti žmones ir maistą vežioję Indijos, Kirgizijos, Azerbaidžano piliečiai. Visų šių septynių asmenų leidimai gyventi Lietuvoje buvo pasibaigę. Užsieniečiai įpareigoti išvykti iš Lietuvos.

Keturi užsieniečiai leidimus gyventi turėjo, tačiau dirbo neteisėtai. Dzūkų gatvėje sustabdytas azerbaidžanietis turi leidimą gyventi Slovakijoje, bet dirbti Lietuvoje negali. Dar trys užsieniečiai, uzbekas, azerbaidžanietis ir sakartvelietis dirbo naudodamiesi svetimomis pavėžėtojų paskyromis. Šiuos pažeidėjus nubaudė savivaldybės viešosios tvarkos pareigūnai.

REKLAMA
REKLAMA

Vieno užsieniečio automobilis „Toyota Prius“ išvežtas į policijos saugomų automobilių aikštelę. Pavėžėtojas jau anksčiau buvo įkliuvęs su padirbtu vairuotojo pažymėjimu, praėjusią naktį jį policija vėl sustabdė vairuojant. Už pakartotinį vairavimą neturint teisės gresia ne tik bauda: greičiausiai bus konfiskuotas automobilis. Užsienietis taip pat bus teisiamas dėl dokumentų klastojimo.

Naktį įkliuvo ir keli apgirtę vairuotojai. V. Kudirkos gatvėje sustabdytam BMW vairuotojui nustatytas 0,63 prom. girtumas. „Bolt drive“ automobiliu važiavusiai pradedančiai vairuotojai – nežymus, 0,15 prom. girtumas.

 

Nuosėda muslimams sukūrė gėrovės valstybę. Kai Bilotaitė su Liubajevu ir Lendzbergu statė tvorą, tampė "Kohrano" vielą bei atgalios pagaliais muslimus varė į Bulbašyną, Nuosėda reiškė "protestus" dėl "žmogaus teisių" pažeidimų, mulsimų "laisvių" suvaržymo ir Vyriausybės vykdomos "atstūmimo politikos", prieštaraujančios Vienos konvencijai. Tuo metu Gaižauskas su Ąžuolu, Šakaliene,Puidoku ir kitais Naisių kolūkiečiais kinkė arklius važiuoti pas Lukašenka stiprinti "draugiškų" santykių...
Tie tai nors dirba, o kiek ju šlaistosi Akropoliuose, Megoj stebėdami jaunas mergaites ? Kas galėtų paaiškinti iš kur jų tiek valkataujančių atsirado ? Sienos tai uždarytos ir tvora saugoma ? Ar jie su šeimomis pas mus atvyksta ? Kiek iš jų gydytojų ar aukštos kvalifikacijos ?
nesuprantu kaip ir kodel negebam susitvarkyti su suodziais. kodel negebam susitvarkyti su bolt? pagrindinis ju importo ir priezasties cia saltinis yra bolt/wolt. man baisu net praeinant toki pamatyt, ka kalbet apie vaziavima su tokiu ar sutikima gatveje.. buvo kazkur komentaras kad veze pries eisma lietuvius, dar kitur buvo komentaras kad is pirmos juostos nusprende apsisukt ir vos nenunese antra juosta motoroleriu vaziavusios merginos.. kiek galima cackintis su sitais nelegalais? kokia nauda jie atnesa valstybei? kad perka maximose? gyvena susigrude, mokescius moka boltui, salyje vartoja mazai, laksto kuo greiciau ir belekaip kad kuo daugiau klientu susisrebtu.. Per VIENA nakti ikluvo 12 ir vien Vilniuje.., Isivaizduojat kas dedasi Lietuvoje?? O mes dar bandom susitvarkyti su ru/blr/cn snipais ir kt., o nesusitvarkom su kazkokiais 3uju saliu pavezejais teroristais gatvese...
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų