• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Per išgertuves užvirusi diskusija dėl kapinių lankymo sukėlė žvėrišką reakciją. Kartu su dėde alkoholį vartoję sūnėnai vyrą žiauriai sumušė.

Per išgertuves užvirusi diskusija dėl kapinių lankymo sukėlė žvėrišką reakciją. Kartu su dėde alkoholį vartoję sūnėnai vyrą žiauriai sumušė.

REKLAMA

Šis dar rodė gyvybės ženklus, tad buvo paguldytas į lovą, bet ryte nelaimėlio sveikata stipriai pablogėjo. Jį gaivinti dar bandęs brolis teigė, kad kūnas atšalo tiesiog rankose.

Į teisiamųjų suolą sėdo broliai Edgaras ir Linas. Vienas jų apskritai neigė dalyvavęs muštynėse, tačiau teismas juos abu pripažino kaltais ir ilgam įkalino pataisos namuose.

Nusikaltimo detalės

Bylos duomenimis, Edgaras ir Linas, 2021 m. gegužės 15-sios naktį, savo tėvo A. L. name, būdami apsvaigę nuo alkoholio ir tai turėjo įtakos nusikalstamos veikos padarymui, veikdami bendrininkų grupėje kartu, kilus konfliktui su tėvo broliu S. L., smurtavo prieš vyrą.

Bendrais veiksmais tyčia rankomis ir kojomis jie sudavė S. L. ne mažiau kaip 20 smūgių į galvą, kaklą, petį, krūtinę, rankas ir kojas bei padarė daugiau sužalojimų.

REKLAMA
REKLAMA

Galiausia patirtos traumos komplikavosi kraujo išsiliejimu po kietuoju galvos smegenų dangalu, o tai komplikavosi smegenų suspaudimu ir pabrinkimu, dėl ko S. L. Po kelių valandų įvykio vietoje mirė.

REKLAMA

Purtėsi kaltės

Vienas iš brolių – Edgaras – kaltę dėl nusikalstamos veikos padarymo pripažino iš dalies. Jis paaiškino, kad įvykio dieną kartu su broliu Linu, tėvu ir tėvo broliu S. L. vartojo alkoholį – brendį.

Edgaras su S. L. susiginčijo dėl kapinių nelankymo. Esą S. L. pirmas jam trenkė, tuomet jis trenkė atgal ir taip su dėde susimušė.

Kaltinamasis teigė, kad dėdė sudavė jam į veidą, ranką, šoną, pagavo jį, suplėšė striukę. Jis gindamasis taip pat sudavė S. L. į veidą, į šoną, dar pataikė jam į guzą, kurį šis turėjo galvoje.

REKLAMA
REKLAMA

Kaltinamasis pripažino, kad jie susimušė smarkiai, kiek smūgių sudavė, neatsimena, bet į galvą sudavė ne vieną smūgį. Paskui jis toliau vartojo alkoholį, padėjo sumuštam dėdei nusiprausti. Tada šis nuėjo miegoti, o jie toliau vartojo alkoholį.

Po įvykio, jis, tėvas ir S. L. miegojo viename kambaryje, apie 6-7 val. ryto S. L. gargaliavo, tėvas jį apvertė, kad neknarktų. Jie atsikėlė apie 9 valandą ryto, kai S. L. jau buvo negyvas.

Tėvas dar bandė gaivinti, kvietė greitąją pagalbą, bet S. L. jau buvo miręs. Kaltinamasis pridūrė, kad vienas pykosi su S. L., tačiau kai dėdė mirė, jis pasakė pareigūnams, kad šį sumušė jo brolis Linas, nors iš tiesų mušėsi jis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jau minėtas brolis Linas kaltės nepripažino. Jis parodė, kad įvykio metu jis buvo išvažiavęs kartu su sesers vyru ir trečiu broliu, kartu su jais vartojo alkoholį, paskui užmigo automobilyje ant pievos.

Mama tai gali patvirtinti. Namuose liko tėvas, dėdė ir jo brolis Edgaras. Ryte jis atėjo į namus, matė, kad tėvas darė dirbtinį kvėpavimą dėdei, dėl to esą jam galėjo lūžti šonkauliai.

Kaltinamasis teigė, kad su S. L. nesipyko, dieną ėjo kartu į barą pirkti brendžio, o paskui visi jau neblaivūs atvažiavo pas jo tėvą.

REKLAMA

Jis pas tėvą atsivežė brendžio butelį, bet pamatė, kad vieno neužteks, todėl jis išvažiavo pirkti dar ir namuose nebuvo iki ryto.

Atšalo ant rankų

Kaltinamųjų tėvas teisme pasakojo, kad vienas sūnus ir jo brolis susiginčijo dėl kapų. Tada sūnus sudavė jo broliui vieną smūgį. Prabudęs pamatė brolį sėdintį prie lovos. Buvo vėlus metas, todėl jis paguldė brolį į savo lovą, o pats atsigulė šalia.

Dar išėjęs į lauką matė, kad sūnus Linas miega lauke, prie rūsio, pasakė šiam, kad keltųsi, eitų gultis į lovą.

REKLAMA

Jo brolis lovoje kratėsi, jis pasakė neknarkti, kad neprižadintų anūkės. Apvertė brolį ir pamatė kraują, kvietė greitąją pagalbą, darė dirbtinį kvėpavimą, bet brolis ant jo rankų atšalo.

Ilgi metai nelaisvės

Teismas abu brolius pripažino kaltais dėl nužudymo. Edgarui paskirta 11 metų įkalinimo bausmė.

Jo brolis Linas už grotų praleis 11,5 metų. Tiesa, prieš šios bausmės dar pridėti 3 mėnesiai dėl ankstesnio teismo, kur paskirta bausmė buvo neatlikta iki galo.

Nuosprendis per 20 dienų gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui per Kauno apygardos teismą (nuteistajam šis terminas skaičiuojamas nuo nuosprendžio nuorašo įteikimo dienos).

Ne kapinėse užmušė
ar ne šeimų maršų aktyvistai ?akmenų mėtytojai ? švilpikai ir baubikai ? tikri tradiciniai degtiningi vyrai ? puikios giminystės pavyzdys visai Didžiajai Kunigaikštystei ?
žvengiam ir traukuliuojamės , sakant : ))))))
visus tris pijokus reikej uzverst velena,uo tada kaime but stojusi ramybe
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų