REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Anglijoje Bostone nužudyta 9-metė lietuvė mirė nuo durtinės žaizdos krūtinėje, teigiama pirminėje medicinos ekspertų išvadoje, apie tai praneša lincolnshirelive.co.uk.

Anglijoje Bostone nužudyta 9-metė lietuvė mirė nuo durtinės žaizdos krūtinėje, teigiama pirminėje medicinos ekspertų išvadoje, apie tai praneša lincolnshirelive.co.uk.

REKLAMA

Netrukus po nužudymo, pasitelkiant gatvėje esančių kamerų įrašus, buvo sulaikytas vaisių rinkėju dirbęs 22 metų lietuvis Deividas Skebas.

Jaunas vyras kaltinamas nudūręs devynmetę mergaitę, kuri su mažesne seserimi žaidė gatvėje. Mergaitė buvo rasta greta mamos siuvinėjimo parduotuvės Bostone, Linkolnšyre.

Pomirtinės teismo medicinos ekspertizės rezultatai buvo pristatyti ketvirtadienį.

Laikinai Linkolnšyro vyresniojo koronerio pareigas einančiam Paului Smithui buvo pranešta, kad patologas Stuartas Hamiltonas atliko pomirtinę teismo medicinos ekspertizę.

„Pateikta preliminari mirties priežastis – durtinė žaizda krūtinėje. Teigiama, kad laukiama tolesnių tyrimų. Mirtis oficialiai patvirtinta liepos 28 dieną Bostono piligrimų ligoninėje, o jos kūną oficialiai atpažino patėvis rugpjūčio 2 d.“, – pranešė P. Smithas.

REKLAMA
REKLAMA

Primename, kad mergaitės mirtis sukėlė didelį šoką ir sielvartą mieste, kuriame gyvena gausi emigrantų iš Rytų Europos bendruomenė.

Pastorė: „Kas galėjo pagalvoti“

Šv. Botolfo bažnyčioje mergaitei atminti buvo surengtos maldos ir apmąstymai. Miesto bendruomenė tikina esantys „sužaloti“ ir išgąsdinti jos mirties. Praėjusią savaitę čia skambėjo laimingų vaikų balsai – vyko graži šventė, dabar tvyro skausmingas liūdesys ir nerimas.

REKLAMA

„Kas galėjo pagalvoti, kad tokius linksmus vaizdus pakeis šitoks liūdesys?“, – svarstė XIV amžiaus Gotikinėje bažnyčioje, esančioje imigrantų iš Rytų Europos pamėgtoje Bostono (Jungtinė Karalystė) dalyje dirbanti pastorė Jane Robertson.

„Kaip tai galėjo nutikti ramiame Linkolnšyro grafystės mieste? Dabar čia jaučiamas pyktis, sielvartas, galbūt ir baimė“, – sakė pastorė.

Šeimos draugas: „Esame sugniuždyti dėl šios šokiruojančios naujienos!“

Šeimos draugas apibūdino mergaitę kaip „devynerių metų angelą“ ir „vieną gražiausių būtybių“, ir pridūrė:

REKLAMA
REKLAMA

„Niekas negali pajausti jos mamos skausmo. Mergaitė buvo saulės spindulys, kaip ir jos tėvai, kurie buvo pagrindiniai mūsų bendruomenės ir mokyklos renginių pagalbininkai. Skausmas neapsakomas. Esame sugniuždyti dėl šios šokiruojančios naujienos!“. 

D. Skebas kilęs iš Utenos, kur iki šiol gyvena jo šeimos nariai. Savaitgalį teismo medicinos pareigūnai apieškojo butą, kurį jis nuomojo Bostone, butas yra su vaizdu į centrinį miesto parką.

Teigiama, kad D. Skebas prieš kurį laiką atvyko į Jungtinę Karalystę, po grįžo į Lietuvą, o neseniai vėl atvažiavo į Bostoną.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Miesto policijos vadovas Martynas Parkeris apibūdino mergaitės nužudymą kaip „širdį draskantį“ ir pridūrė, kad šis atvejis „palietė daug žmonių Bostone ir tolimesniuose kraštuose“.

Pareigūnas pridūrė: „Šiuo išskirtinai sunkiu metu mūsų mintys ir toliau yra su mergaitės šeima“.

Linkolnšyro policija pranešė, kad mergaitės tėvus palaiko ir jiems padeda specialiai apmokyti pareigūnai.

Mergaitė mirė nuo vienos durtinės žaizdos apie 18.20 val. Fountain Lane mieste, Bostone.

Teigiama, kad ji žaidė su savo mažąja seserimi prie „Sava Code“ siuvinėjimo ir šilkografijos parduotuvės, kurią šių metų kovą atidarė jos mama lietuvė Lina.

Fountain Lane gatvėje, pagerbdami mergaitę, vietiniai žmonės paliko daugybę gėlių ir mielų žaislų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų