Per girtų paauglių gaudynes Vilniuje apdaužyti du policijos automobiliai paskelbta vaizdo medžiaga

Naktį Vilniuje vėl įvyko pašėlusios gaudynės. Apdaužyti du policijos automobiliai. Bėgliai sučiupti, paaiškėjo, kad jie nepilnamečiai.

Apie vidurnaktį Vilniaus policijai buvo pranešta, kad Naujininkuose važinėja galimai girtas vairuotojas. Į Dzūkų gatvę nuskubėję pareigūnai pamatė įtartiną automobilį „Fiat Bravo“, jo vairuotojas nė nemanė sustoti.

(37 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Per girtų paauglių gaudynes Vilniuje apdaužyti du policijos automobiliai

Bėglys nusuko į senamiesčio pusę, vėliau į Subačiaus gatvę. Sankryžoje su Sukilėlių gatve gaudynės baigėsi. Policija užblokavo kelią. Bėglių automobilis trenkėsi į vieną pareigūnų automobilį ir atšokęs nuo jo – į kitą.

Policijos pareigūnai nesužeisti, medikų, pirminiais duomenimis, neprireikė ir bėgliams. Šie dar bandė sprukti, tačiau ir vairuotoją, ir keleivius policijai pavyko sugaudyti. Vairuotojas sučiuptas tik po perspėjamųjų šūvių į orą.

Bėglių automobilyje buvo net septyni. Visi nuvežti į policijos komisariatą.

Jokių dokumentų vairuotojas neturėjo, jam, tik penkiolika metų. Vairuotojo pažymėjimo jis neturi. Paaugliui nustatytas lengvas 1,38 prom. girtumas. Keleiviai panašaus amžiaus - tik vienas jų jau sulaukė 18 metų.

Vienas policijos automobilis apgadintas labai smarkiai, anot pareigūnų, jo neapsimoka remontuoti.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų