• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Per labdaros akciją „Radarom!“ surinkta daugiau nei 8,2 mln. eurų įsigyti Ukrainos karius apsaugoti skirtą įrangą.

Per labdaros akciją „Radarom!“ surinkta daugiau nei 8,2 mln. eurų įsigyti Ukrainos karius apsaugoti skirtą įrangą.

REKLAMA

Tai paskelbta sekmadienį po vidurnakčio, pasibaigus paramos koncertui.

„Matydamas šią sumą, sakau, kad mes nupirksim 1 115 saugaus kario komplektų“, – sakė vienas iš renginio vedėjų ir akcijos organizatorių A. Tapinas.

Šiemet sausio pabaigoje prasidėjusios akcijos metu lėšos rinktos vadinamiesiems saugaus kario paketams ukrainiečiams kariams.

Apie 7,5 tūkst. eurų vertės paketą sudaronaktinio matymo monokuliaras, lazerinis taikiklis bei individualus „antidronas“.

Profesionali įranga yra pagaminta Lietuvoje įmonių „Brolis Semiconductors“ ir „NT Service“.

Keturias savaites trukusią akciją organizavo LRT kartu su organizacijomis „Blue/Yellow“, „Laisvės TV“, „Stiprūs kartu“ bei visuomenininke, žurnaliste Rita Miliūte.

REKLAMA
REKLAMA

„Kiekvienas tas rinkinys yra išgelbėtas gyvenimas ir nebūtinai vienas gyvenimas, tas kupolėlis gali siekti truputį daugiau ir išgelbėti daugiau žmonių, kurie kovoja už mus“, – labdaros renginio metu sakė R. Miliūtė.

REKLAMA

Minint antrąsias plataus masto Rusijos invazijos Ukrainoje metines, šeštadienį šia proga Lietuvoje taip pat vyko įvairūs renginiai, įskaitant mitingus ir eitynes.

2022 metų vasario 24-ąją prasidėjęs Rusijos puolimas atnešė milžiniškus nuostolius Ukrainai, o Maskva sulaukė beprecedenčio pasmerkimo iš Vakarų ir sankcijų.

Pernai per akciją „Radarom!“ buvo surinkta 14 mln. eurų, už juos nupirkta taktinių oro erdvės stebėjimo radarų.

dar lietuviai ne viska atidave,dar turi babkiu.. Na na, padekit ukr ''broliams ir sesems'', kol neuzilgo sedesit patys basi ir alkani, dar matyt si vagiu ir banditu gauja, mazai uzkrove mokesciu ir apvoge,dar yra pinigu.. Svetimiems randa pinigu,saviems amziais neturi.. Na,nieko greit, durneliams dar kazka priburs,dar surinks milijonus.. Durneliai..
Radarom populiarumas krenta ne todėl, kad žmonės nenori remti Ukrainos, o todėl, kad Radarom daro konservatorių propagandistai - Tapinas ir lietuviška Skabejava - Miliūtė. Jei nebūtų tos konservatorių smarvės, žmonės tikrai labai remtų Ukrainą.
8 milijonai ar paskaiciavo kiek uz tuos milijonus zus ukrainieciu saunus karas
dar nebuvo istorijoje tokio karo kad milijardai butu kisami tam zmoniu
zudymui taikos nutraukti karo nereikia biznis iki paskutinio ukrainiecio
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų