Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Karą pradėjo Putinas ,manau jis gerai suvokė pasekmės , Rusijai tai ką - ta - S - trofa , manau jis tai suvokė prieš pradėdamas veiksmą !
Kodel Nauseda nepasigiria kad vieninteliai pasaulyje ligotiems pensininkams pavoge pinigus uz ypatingai kenskmingas dsrbo salygas.Pavogtu pinigu dar negrazino.
Ne visus 2 pasaulinis debilus išžude,daugelius paliko neigaliais ir tai persiduoda iš kartos i karta
Automatas kaip švarkas mėlynas,
Ateitis ir viltis-du vienam...
Nepasisekė, bankas blokavo
Sąskaitelę ir man ne vienam
Ką darysi ir bankas švediškas
Ir prašytojas iš ten pat...
O ir muzikos neklausau me-gėjiškos,
Ir ta akcija jau ne man
Dešimt tūkstančių už Lansbergio šlipsą,
Patriotiška ir moralu...
Ant krūtinės medaliai blizga,
Pasijutusiam laisvės šaukliu.
Dosnus svetimiems, bet ne saviems
Dosnus svetimiems, bet ne saviems
Tikrai keista, kad zmones tiek daug suaukoja karui remti, deja kai buna akcijos Lietuvos senukams padeti isgyventi ar sunkiai sergantiems vaikams nupirkti medirangos, tai taip skupiai aukojama, gerai dar jei kelis simtus tukstanciu surenkama...
Tapinas, Miliūtė, Ohmanas, tad va kodėl labdaros rinkėjams nereikia atsiskaityti kaip konkrečiai panaudojamos surinktos lėšos. Koks procentas nubyra kol lėšos pasiekia tikslą?
@Oi, oi, oi, Koks procentas? 43proc paramos yra administracinės išlaidos. Šiuo atveju apie 4mln
@Lt kokie abu durni...
Tik debilas galėjo sugalvoti kad požeminė perėja yra priedanga. NUO KO nuo lietaus ar saulės
Karybos ekspertas kam ta taika
Karybos ekspertas kam ta taika
Vietoj to kad galvotu kaip geriau ir greičiau surengti taikos derybas jie debilai renka pinigus apginklavimui kad dar daugiau žūtu
@Karybos ekspertas kam ta taika Noriu paklausti, kuria vieta tu galvoji, karybos eksperte?. Jei taip galvoji, tai pasitikrink galvą
#skaidrintojas
Visuomenininkui, skaidrumo etalonui, švarios kaip krištolas sąžinės savininkui, bet galimai labai neskaidrų potraukį į pokerio lošimą turinčiam Tapinui atsibodo terliotis su savivaldybių narių čekiukais – ėmėsi kuistis Seimo narių išlaidose. Seimūnai sutrikę, išsigandę. Kai kurie susigėdę net atsistatydina iš Seimo narių. Andrius kerta iš peties. Ir, atrodo, nežada sustoti. Horizonte nauji dar nearti dirvonai. Skaidrintojo žvilgsnis krypsta į Europos Parlamentą. Vėliau pakryps į Jungtinių Valstijų Kongresą ir Senatą. O iš ten ir Jungtinių Tautų Organizacijos būstinė ranka pasiekiama. Tiesa, Jungtinėse Valstijose yra ir Las Vegasas…
@tttttsss apsistos Las Vegase
@tttttsss tau duosim utėlių-pakirkšnučių,ar gerai...Tau iki Tapino,kaip rupūžei iki tavo meilės-putlerio bunkerio.
Ką tik pasibaigė NSGK ir Gynybos paramos fondo organizuotas Vilniaus saugumo forumas.
Apie šį forumą ir jame išsakytas aktualijas spaudoje bus rašoma dar ilgai, tačiau mano trumpi pastebėjimai iškart po šio renginio telpa į dvi žinias - gerą ir blogą.
Pradėsiu nuo geros:
- NATO sąjungininkės sutaria, kad rado efektyvų priešnuodį Rusijos agresijai – tai VISUOTINĖS GYNYBOS PRINCIPAS, kurį visos valstybės turi įsidiegti į savo gynybinius planus.
- GYNYBOS PRAMONĖS PLĖTRA IR JOS APSUKŲ IŠVYSTYMAS Europos sąjungoje bei JAV yra pirmas stipriausias atgrasymo signalas Rusijai.
- JAV niekada neišstos iš NATO, nes šis aljansas egzistenciškai svarbus pačiai JAV.
- Nė vienas pašnekovas (suprantama, išskyrus Lietuvos) nepasisakė, kad Lietuva jau per ateinančius pora metų bus užpulta Rusijos. Grėsmes NATO narės suvokia vienodai, todėl panikos kelti negalima.
Blogoji žinia.
- Lietuvos dabartinė valdžia vis dar nesuvokia, kad žmonių pasitikėjimas vyriausybe yra pats svarbiausias elementas kalbant apie visuotinos gynybos principo efektyvų įgyvendinimą.
- Lietuva žino, ką daryti stiprinant valstybės gynybinius pajėgumus, tačiau veiksmus tik imituoja. Pvz., Švedija turi įsirengusi net 65 000 tikrų slėptuvių nuo bombų, o Lietuva vis dar klijuoja tik lipdukus ant darželių ir mokyklų sienų, kurių slėptuvėmis net negalima pavadinti.
- Karinio mobilumo infrastruktūros vystymas Lietuvos teritorijoje dėl valdžios neveiklumo vis dar įstrigęs. Turint tokią infrastruktūrą NATO parama į Lietuvą vyktų nedovanotinai lėtai.
- Apie kibernetinio saugumo svarbą ir kibernetinio karo užkardymą šiame forume nė žodžio.
Forumo metu pabrėžta, kad laikytis įsipareigojimo gynybai skirti kuo didesnį procentą nuo BVP labai svarbu, bet nereikia persistengti. Visada valstybės turi įsivertinti, ar valstybė galės susieti savo ekonominius ir karinius pajėgumus. Pirmiausia reikia didinti žmonių pasitikėjimą vyriausybe, tai yra sėkmės raktas į efektyvią visuotiną gynybą.
Na, ir pabaigoje kritikos sakinys mūsų valdantiesiems. Šis forumas, manau, turėtų būti pažymėtas kaip POLITINĖ REKLAMA, nes kai kurie mūsų politikai nesusilaikė ir išnaudojo šio forumo formatą rinkimams, nes pasisakymai pateko į rinkiminės kampanijos turinį.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų