radarom

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „radarom“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „radarom“.

Ukrainiečiams perduota už „Radarom!“ akcijos lėšas įsigytų 100 saugaus kario komplektų

Ukrainiečiams pirmadienį perduota 100 saugaus kario komplektų, įsigytų už „Radarom!“ akcijos surinktas lėšas. Kaip antradienį pranešė nevyriausybinė organizacija „Blue/Yellow“, Kyjive ukrainiečiams perduoti komplektai, apimantys individualius antidronus, naktinio matymo monokuliarus ir lazerinius taikiklius, padeda kariams apsisaugoti nuo priešo bepiločių orlaivių ir efektyviai vykdyti savo misijas.

Vilniuje bus pristatoma nauja paramos akcija Ukrainai

Antradienį visuomenei bus pristatyta nauja organizacijos „Stiprūs kartu“ ir Pakruojo dvaro paramos akcija Ukrainai – „Laisvės paukščiai“. Ja siekiama į Ukrainą išsiųsti kuo daugiau Lietuvoje gaminamų dronų. Akcijos pristatyme dalyvaus „Stiprūs Kartu“ įkūrėjas Edmundas Jakilaitis, Pakruojo dvaro valdytojas Giedrius Klimkevičius, Dovilė Filmanavičiūtė ir dronus gaminančios Lietuvos bendrovės RSI Europe atstovai.

Per „Radarom!“ akciją iš viso suaukota daugiau nei 8,5 mln. eurų

Per labdaros akciją „Radarom!“ surinkta daugiau nei 8,5 mln. eurų įsigyti Ukrainos karius apsaugoti skirtą įrangą, antradienį patikslintą sumą paskelbė visuomeninis transliuotojas LRT. LRT duomenimis, per keturias akcijos savaites surinkta 8 563 316 eurų. Už šią sumą bus nupirkti 1 141 saugaus kario paketai Ukrainoje kovojantiems kariams. Apie 7,5 tūkst.

Per akciją „Radarom!“ surinkta virš 8,2 mln. eurų įrangai Ukrainos kariams

Per labdaros akciją „Radarom!“ surinkta daugiau nei 8,2 mln. eurų įsigyti Ukrainos karius apsaugoti skirtą įrangą. Tai paskelbta sekmadienį po vidurnakčio, pasibaigus paramos koncertui. „Matydamas šią sumą, sakau, kad mes nupirksim 1 115 saugaus kario komplektų“, – sakė vienas iš renginio vedėjų ir akcijos organizatorių A. Tapinas. Šiemet sausio pabaigoje prasidėjusios akcijos metu lėšos rinktos vadinamiesiems saugaus kario paketams ukrainiečiams kariams. Apie 7,5 tūkst.

„Radarom!“ koncertas subūrė ištiesti pagalbos ranką: ant mėlynojo kilimo – žinomi svečiai

Minint antrąsias plataus masto Rusijos invazijos Ukrainoje metines, šeštadienį šia proga Lietuvoje taip pat vyko įvairūs renginiai, įskaitant mitingus ir lėšų rinkimo akciją. Prezidentas Gitanas Nausėda sako, kad dabar ypač svarbu padėti kariaujančiai Ukrainai, kai dalis visuomenių ir politikų yra praradę viltį dėl šalies pergalės kare. Taip jis kalbėjo per akcijos „Radarom!“ finalinį koncertą, minint antrąsias Rusijos pradėtos plataus masto invazijos Ukrainoje metines.
2024-02-24

Prasideda paramos akcija „Radarom!“, už lėšas bus perkami saugaus kario paketai

Organizacija „Blue/Yellow“ kartu su partneriais trečiadienį paskelbė pradedanti paramos akciją „Radarom!“, už surinktas lėšas bus perkami Lietuvoje pagaminti saugaus kario paketai.  Paketą sudarys naktinio matymo monokuliaras, lazerinis taikiklis bei individualus antidronas. Profesionali įranga yra pagaminta Lietuvoje įmonių „Brolis Semiconductors“ ir „NT Service“. Vienas saugaus kario paketas kainuoja 7 500 eurų.

Ko lietuviai ieškojo „Google“ 2023 metais: nuo tarptautinių konfliktų iki Viktorijos Siegel dramų

Jau tryliktus metus iš eilės „Google“ pateikia sąrašus tendencijų, ko šiemet internete ieškojo Lietuvos gyventojai. Lietuvos gyventojų dėmesio centre 2023-aisiais buvo pasaulio krepšinio čempionatas, Izraelio ir „Hamas“ karas, Lietuvos savivaldybių tarybų ir merų rinkimai, „Barbenheimeris“ ir  didžiausia Lietuvos istorijoje paramos akcija „Radarom“. „Google“ padeda žmonėms geriau suprasti pasaulį, kuriame gyvename.
2023-12-11

Už akcijos „Radarom!“ metu suaukotas lėšas nupirkti 16 radarų jau veikia Ukrainoje

Paramos akcijoje „Radarom“ už lietuvių suaukotus 14 mln. eurų nupirkti 16 radarų jau saugo Ukrainos kritinę infrastruktūrą, trečiadienį pranešė akcijos organizatoriai. Skelbiama, kad pavykus deryboms nupirktas dar vienas, 17-asis mobilus radaras, kuris į Ukrainą iš Lietuvos iškeliaus artimiausiu metu. „Radarus pirkome iš Izraelio, siuntėme į Lietuvą ir tada atskirais etapais į Ukrainą. Kadangi tai yra specialios paskirties įrenginiai, užtruko dokumentacijos, leidimai, draudimai.
Aktualijos 2023-07-19

Pirmieji trys per akciją „Radarom!“ nupirkti radarai Ukrainoje pradės veikti kitą savaitę

Ukrainą ketvirtadienį pasiekė pirmieji trys už Lietuvos gyventojų suaukotus pinigus nupirkti radarai, skirti šalies gynybai nuo Rusijos agresijos, jie pradės veikti kitą savaitę, pranešė akcijos iniciatoriai.  „Džiaugiamės, kad pirmieji Lietuvos gyventojų nupirkti radarai jau visai netrukus pradės savo darbą. Dėjome visas pastangas, kad tai įvyktų kaip įmanoma greičiau, kadangi efektyvi oro gynyba Ukrainai yra be galo svarbi.
2023-05-05

Pirmi trys akcijos „Radarom!“ metu nupirkti radarai pasiekė Ukrainą, pranešė „Blue/Yellow“

Pirmieji trys akcijos „Radarom!“ metu nupirkti radarai šią savaitę pasiekė Ukrainą, ketvirtadienį paskelbė radarų pirkimą ir perdavimą organizuojanti paramos Ukrainai organizacija „Mėlyna/Geltona“ („Blue/Yellow“). „Pirmieji trys radarai pasiekė Ukrainą ir yra dislokuojami į savo veikimo sektorius. Kiti radarai ruošiami išsiuntimui, dokumentai tvarkomi. Dėl itin jautrios oro gynybos padėties Ukrainoje, kol kas daugiau informacijos atskleisti negalime“, – feisbuke pranešė organizacija.
Aktualijos 2023-05-04
REKLAMA
REKLAMA

Ohmanas: Lietuvių nupirkti radarai kitą savaitę turėtų pajudėti į Ukrainą

Pirmieji akcijos „Radarom!“ metu nupirkti radarai, užtrukę Lenkijoje dėl pasikeitusių procedūrų, jau kitą savaitę turėtų pajudėti į Ukrainą, besiginančią nuo Rusijos agresijos. „Radarų įsigijimo ir siuntimo į Lietuvą procedūros užtruko apie mėnesį. Šį kartą Lenkijos pasienis į tranzitą pažiūrėjo gerokai formaliau“, – BNS atsiųstame komentare penktadienį sakė radarų pirkimu ir perdavimu Ukrainai besirūpinančios organizacijos „Mėlyna/Geltona“ („Blue/Yellow“) vadovas Jonas Ohmanas.

Į Ukrainą iškeliavo trys akcijos metu įsigyti radarai, likusieji 13 – ruošiami

Trys akcijos „Radarom“ metu įsigyti radarai jau iškeliavo į Ukrainą, likusieji 13 pasiekė Lietuvą ir yra ruošiami transportavimui, pirmadienį pranešė organizacija „Mėlyna/Geltona“ („Blue/Yellow“). „Pirmuosius radarus gavome dar kovo mėnesį, vėliau, atskirais etapais, mus pasiekė ir likusi siunta. Tris radarus esame išsiuntę į Ukrainą. Dabar, turėdami ir visus likusius, ruošiame juos gabenimui į Ukrainą.
Aktualijos 2023-04-24

Ukrainos kariai jau mokosi, kaip valdyti lietuvių nupirktus radarus: pavyko įsigyti daugiau nei planuota

Ukrainos kariai jau mokosi, kaip valdyti lietuvių nupirktus radarus. Moderniausiai pasaulyje technikai tautiečiai į verslo įmonės suaukojo 14 milijonų eurų, o akcijos organizatoriai sako, kad po derybų pavyko nupirkti daugiau nei planuota – 16 radarų. Ukrainos kariai nuima radaro anteną. Kaune, Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokykloje, jie mokosi ir kaip išardyti ar surinkti įrenginį, ir kaip jį kuo efektyviau naudoti.
Aktualijos 2023-03-14

Lietuviai nestabdo – surinko 14 mln. eurų stebėjimo radarams Ukrainai nupirkti

Nevyriausybinės organizacijos ir nacionalinis transliuotojas per bendrą labdaros akciją „Radarom!“ surinko 14 mln. eurų Ukrainos oro erdvės daugiafunkciniams taktiniams stebėjimo radarams, skirtiems nuo Rusijos besiginančiai šaliai. Tai paskelbta šeštadienį po vidurnakčio, pasibaigus paramos koncertui. „Verslo ir žmonių vienybė buvo neįtikėtina“, – sakė vienas renginio vedėjų Andrius Tapinas.

Lietuvą pasiekė pirmasis Ukrainai skirtas akcijos „RADAROM!“ radaras

Pirmasis akcijos „RADAROM!“ radaras jau pasiekė Lietuvą. Apie tai socialiniuose tinkluose pranešė visuomenininkas Andrius Tapinas. „Pirmasis radaras jau pas mus! Kaip sakė Jonas Ohmanas, jis iš pradžių bus skirtas mokymams – atvyks Ukrainos karininkai mokytis naudotis, kad kuo greičiau jie būtų paruošti, dar 7 radarai bus netrukus, o kiek dar pavyks nupirkti iš viso, sužinosime šiąnakt“, – „Facebook“ rašo jis. Penktadienį baigsis akcija, kurios metu renkami pinigai radarams.

Aukciono laimėtojai įsigytą LKL čempionų taurę vėl padovanojo „Žalgiriui“

Praėjusią savaitę Kauno „Žalgirio“ klubas visus klubo aistruolius kvietė prisijungti prie „Radarom!“ akcijos, skirtos karo Ukrainoje metinėms pažymėti, ir „Radarom!“ aukcionui dovanojo 2014–2015 m. sezono Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionų taurę. Įnirtingai vykusį aukcioną laimėjo nekilnojamo turto sektoriuje dirbanti įmonė „Etapas Group“, prie „Radarom!“ akcijos prisidėjusi 25100 eurų.
266 2023-02-22

Vilnius nušvis mėlynai ir geltonai – kviečia į Ukrainos palaikymo renginius

Minint Rusijos vykdomo karo Ukrainoje metines, vasario 24 d. (penktadienį) įvairios organizacijos kviečia į Ukrainos ir ukrainiečių palaikymo akcijas ir renginius. Vilniaus miesto savivaldybė taip pat skatina susitelkti, padėti, aukoti ir dar kartą susivienyti iki pergalės! Metinių renginių šūkis „Tegu Laisvė šviečia.

„Radarom!“ aukcione – „Žalgirio“ iškovota LKL čempionų taurė

Kauno „Žalgirio“ klubas visus klubo aistruolius kviečia prisijungti prie „Radarom!“ akcijos, skirtos karo Ukrainoje metinėms pažymėti. „Radarom!“ yra pilietinė iniciatyva, kurios tikslas yra surinkti pinigų oro erdvės stebėjimo radarams ir taip padėti apsaugoti strateginius Ukrainos objektus nuo infrastruktūrą naikinančių priešo atakų.
97
2023-02-15
Į viršų