REKLAMA
Aukotomis lėšomis nupirkta nekarinė įranga pasieks ir už Ukrainą kariaujančius lietuvius  Aukotomis lėšomis nupirkta nekarinė įranga pasieks ir už Ukrainą kariaujančius lietuvius

Aukotomis lėšomis nupirkta nekarinė įranga pasieks ir už Ukrainą kariaujančius lietuvius

53
Pilietinis gynybos ir saugumo analizės centras „Locked N‘ Loaded“ kartu su Šarūnu Jasiukevičiumi, dar žinomu Praeities žvalgo vardu, visus neabejingus piliečius kviečia aukoti nekarinei įrangai, kuri bus skirta Ukrainoje kariaujantiems lietuviams. Nuo šiol „Locked N‘ Loaded“ iniciatyvai lėšas bus galima paaukoti ne tik paprastu bankiniu pavedimu, bet ir siunčiant SMS žinutę specialiu numeriu 1437, įrašius tekstą LNL.

Kyjivą pasiekė pirmieji 6 tūkst. kraujo surinkimo maišelių: „Tai yra didelė pagalba“

Pirmoji kraujo surinkimo maišelių siunta, kurią TV3 ir Nacionalinio kraujo centro organizuotos paramos Ukrainai akcijos metu nupirko Lietuvos žmonės, jau pasiekė Kyjivą. Iš čia daugiau nei 6000 kraujo surinkimo maišelių paskirstyti į karščiausius taškus. Tačiau tai – jokiu būdu ne pabaiga. Visi norintys vis dar kviečiami prisidėti prie ukrainiečių gyvybių gelbėjimo.

Kviečiama susitelkti paramos akcijai Ukrainai: trūksta kraujo surinkimo maišelių

TV3 televizija ir Nacionalinis kraujo centras kviečia susitelkti dar vienai paramos akcijai Ukrainai. Nors gali atrodyti, kad Rusijos užpultiems ukrainiečiams ir jų kariams trūksta kraujo donorų, pasirodo, stinga ne jų, o paprasčiausių kraujo surinkimo maišelių. Kiekvienas toks septynis eurus kainuojantis maišelis tiesiogine prasme gali išgelbėti gyvybę. O tokių maišelių Ukrainai dabar reikia milijono. 50 tūkstančių eurų maišeliams skiria Kraujo centras.

Lietuvoje sukurtas pirmasis pasaulyje serialas apie karą Ukrainoje kviečia padėti nukentėjusiems: prisidėti gali kiekvienas

Ukrainą griaunantis karas kiekvieną dieną žlugdo žmonių gyvenimus ir svajones, nesirinkdamas atima artimuosius ir atneša skausmą, kurį pakelti darosi vis sunkiau. Tačiau skaudžiausia, kad visa tai tęsiasi jau beveik metus laiko. Siekiant žinią apie karą skleisti kuo plačiau, suvienijusi jėgas su ukrainiečiais, TV3 grupė dar vasarą ėmė filmuoti serialą, o jau sausio pabaigoje jį išvys ir žiūrovai.
Į viršų