Paviešintas susirašinėjimas su Puteikiu: „ne jis mane, o aš jį pasikinkiau“

Kandidatas į prezidentus Naglis Puteikis šeštadienį savo feisbuko paskyroje paskelbė ieškantis kandidatų į savivaldybių tarybų rinkimus. Taip pat pridūrė, kad skambučių lauks tiek dieną, tiek naktį. Tuo metu Vilniaus mero patarėjas Karolis Žukauskas apsimetė norinčiu kandidatuoti ir pasviešino susirašinėjimą su politiku. Vėliau N. Puteikis rašė, kad „patrolino“ ne jį, o jis. 

14

„Prašau pagalbos - negalime kol kas iškelti kandidatų sąrašų, nes jie per trumpi šiuose vietose: Kauno RAJ., Klaipėdos RAJ., Palanga, Plungė, Kelmė, Kaišiadorys, Biržai, Lazdijai ir Pakruojis. Iki 2018 12 26 d. (trečiadienio) imtinai ieškau sutinkančių tapti kandidatais nuo Lietuvos centro partijos.

Reikia turėti el. bankininkystę, arba el. parašą arba bankinę kodų kortelę ir būti ten deklaravusiam gyvenamą vietą. Skambinkite man dieną-naktį“, – savo facebook paskyroje šeštadienį paskelbė politikas.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Susirašinėjimas su N. Puteikiu

Reaguodamas į šį N. Puteikio skelbimą, K. Žukauskas panoro patikrinti, ar politikas tikrai atsakys bet kurią valandą. Jis, apsimetęs kandidatu į Plungės miesto savivaldybę, išbandė politiką, užduodamas jam pačius netikėčiausius klausimus.

„Kūčių naktį kalba gyvuliai, naktį prieš Kūčias galima susikalbėti su politikais.

Kadangi vakar kandidatas į visus įmanomus postus Naglis Puteikis internete desperatiškai paskelbė, kad ieško kandidatų į miestų tarybas, nes trūksta jam sąrašų užpildymui, ir kad su juo galima bendrauti visą parą - išbandžiau.

Nemelavo - net ir 2 val. nakties atsakinėjo į sms. Išbandžiau keletą testų - teistumo, nebaigto aukštojo, galiausiai homoseksualumo - visus testus kandidatas praėjo, o aš praėjau jo vertybių filtrą ir praktiškai tapau kandidatu su Puteikio sąrašu į Plungės miesto tarybą. Šįryt jau skambino jo patikėtinė, norėdama susirinkti informaciją, padėti deklaruoti turtą ir t.t. - čia ir pabaigiau žaidimą.

REKLAMA

Įdomiausia, kad partijos vertybes kandidatas siūlo pasitikrinti suvedus į Googlą "Ozolas Centro partija Kručinskai" - jokių vertybių neradau, gal partija jų ir neturi. Bet jei po kurio laiko į Googlą vesit "SMS kandidatas į prezidentus", jau žinau, kokią pavardę jums išmes.

Štai taip Lietuvoje tampam politikais, štai taip formuojama politinė bendražygių komanda. SMS žinutėmis, naktį prieš Kūčias.

Kalbantis Gyvulių ūkis“, – rašė K. Žukauskas.

 

„P.S.: labai bijojau, kad po klausimo, kiek sveria Husqvarnos žoliapjovė, trolis susigaudys, kad ne jis mane, o aš jį pasikinkiau. Bet matyt, tas trolis yra labai turtingų tėvų vaikis – nesuprato.

Net pratęsė mintį, kad neišmanau paprastų eilinių neturtingų žmonių lūkesčių, nes neturiu žoliapjovės. Įdomus Vilniaus elitinio influencerio požiūris – įsivaizduoja, kad neturtingi žmonės turi Husqvarnos žoliapjoves“, – sekamdienį savo socialinio tinklo paskyroje rašė N. Puteikis.

  


Rašyti komentarą...
C
Cha
2018-12-24 03:44:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Niekingi padarai tie konservatoriai su liberalais. Žmonės kokių sveikoje visuomenėje iš viso neturėtų būti. Brrrrrrrrrrrrrrrrr
Atsakyti
0

W
Wwww
2018-12-23 19:10:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Uztenka jau vienu klounu valdzioje...lvzs...irgi daug prizadeje buvo,o db ka daro? Gal nebereikia daugiau.,,
Atsakyti
-1

N
Naglis Puteikis
2018-12-23 16:57:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ačiū už pagalbą viešinant rinkiminius Lietuvos centro partijos šūkius. O čia tokia influencerių sukilo banga - griekas nepasinaudoti. Kaip kitaip mūsų partijai, kuri negauna valstybės dotacijų, p prisistatyti? Juk konkurentai maudosi valdiškų pinigų milijonuose - pažiūrėkite, pvz. į Darbo partijos plakatus Vilniuje , konservatorių ir Šimašiaus naujienų srautą portaluose.
Ačiū- NEMOKAMAI viešiname esmines Lietuvos centro partijos nuostatas SVARBIAIS klausimais naktiniame sms susirašinėjime su Karoliu:
1. prieš vaikų kaip daiktų (LSDP pirmininkas Gintautas Paluckas Lietuvos radijuje -"prieš atiduodami vaikus užsieniečių įvaikinimui, atliekame pilną jų sveikatos kaip techninę automobilio apžiūrą kad būtų su garantija po atidavimo") eksportą į N. Zelandiją;
2. prieš seserų ir brolių atskyrimą įvaikinant;
3. už mokytojų ir viso viešo sektoriaus algų didinimą;
4. prieš vaikų paėmimą iš mylinčių tėvų, pvz. iš Eglės ir Gintaro Kručinskų;
5. prieš vaikų mušimą,
6. už Romualdo Ozolo idėjas ;
7. prieš ekonominių pabėgėlių, apsimetančių karo aukomis, invaziją.
8. už TIKRĄ pagalbą Ukrainos kariuomenei;
9. prieš veidmainišką pagalbą Ukrainos kariuomenei (G.Nausėda jai ruošiasi pirkti žoliapjoves);
10. prieš vaikų įvaikinimą gėjų šeimose;
11. už toleranciją skirtingoms seksualinėms orientacijoms;

P.S.: labai bijojau, kad po klausimo, kiek sveria Husqvarnos žoliapjovė, trolis susigaudys, kad ne jis mane, o aš jį pasikinkiau. Bet matyt, tas trolis yra labai turtingų tėvų vaikis – nesuprato. Net pratęsė mintį, kad neišmanau paprastų eilinių neturtingų žmonių lūkesčių, nes neturiu žoliapjovės. Įdomus Vilniaus elitinio influencerio požiūris – įsivaizduoja, kad neturtingi žmonės turi Husqvarnos žoliapjoves :-)

P.P.S.: vargšai elitiniai influenceriai - jie galvoja, kad jei jie iš ko nors tyčiojasi, tai rinkėjai pasiduos jų raginimui nebalsuoti už LCP. Bet jie, paskendę savo tėvų prabangoje, neįsivaizduoja, kad yra ir kitokia Lietuva - skurstantys mokytojai ir kitas viešasis sektorius, nepritariantys vaikų kaip daiktų eksportui, nemėgstanti patyčių - todėl ateis ir balsuos už LCP, gindami ją nuo tokio trolinimo.


Karoli, mums Plungėje tik keleto kandidatų iki reikiamo skaičiaus betrūksta - jei tik turite gyven. vietą ten deklaravęs, sutikite būti mūsų kandidatu ten. O už tokią reklamą gal net į penketuką. O už sakinį, kad patinku Jums kaip vyras, gal net kandidato į mero poziciją pasiūlyčiau.

Rinkėjas atsirinks. Pilna valstybines dotacijas gaunančių partijų, kurios net besimaudydamos valdiškuose piniguose ir turėdamos etatinius vadybininkus, nesugeba pateikti kandidatų sąrašų keliuose rajonuose. Nes dotacijas gaunančios partijos Seime per savo frakcijas nustatė žiaurius ribojimus - kaip valstybėse į rytus nuo mūsų.

Internetus laimi libai ir konservatoriai - o po to svaigsta apie daugumą Seime. Ne, mes ne tokie, mes žinome, kad laimėti fb-e neužtenka. Nes žinome, kad mūsų rinkėjus reikia mobilizuoti naudojant aikido metodą -priversti liberalu mus užpulti. Kas ir pavyko. Paskaitykite mano atsakymus Karoliui - tai pagrindiniai mūsų šūkiai rinkimuose. Gaila, kad vakarykštės mūsų mobilizacinės žinutės neišplatino BNS - ėmė iš manęs interviu 22:00. Bet ten, matyt, nusprendė, kad čia per gerai bus Lietuvos centro partijai. Bet dar yra vilčių prasibrauti į delfi ir lrytą - ėmė interviu iš manęs šiandien.

Jūs nesate mūsų partijos gerbėjas, tai ir nesekate partijos ir mano veiklos. O kas seka, tas mato, kad nuosekliai ginu Kručinskus, nesutinku, kad būtų laužomas Civilinio Kodekso straipsnis, draudžiantis įvaikinant atskirti sesutes, kad remiu mokytojų streikus kaip priemonę didinant iki kaimyninių šalių lygio viešojo sektoriaus algas, kad remiu Ukrainos kariuomenę ne žodžiais, o perku jų apkasų perdangoms benzininius pjūklus už dvi savo algas ir t.t. Ir šie nuoseklūs veiksmai atitinka mano pažiūras jau 20 metų ir Lietuvos centro partijos vertybes -todėl ir esu joje.

Turtingas vargšo nesupranta - ta juk ir rašau nuo pat pradžių, kad, skirtingai nei kitos partijos, negauname dotacijų , neturime oligarchų ar bankininkų rėmėjų, asmeninius pinigus ir santaupas LCP nariai išleido užstatams - pvz. aš sumokėjau už 9 skyrius 9*920 eurų ir likau be pinigų. Tai iš ko dar samdyti? O rinkiminiams laikraščiams reikės imti vartojimo paskolas iš banko, o jei jie neduos, nes dar dalis skolų po Seimo rinkimų nėra grąžintos, tai teks vėl imti greituosius kreditus. ir vėl turtingų tėvų vaikai iš tų greitųjų kreditų šaipysis, nes jei įsivaizduoja, kad visos partijos yra išlaikomos arba iš valstybės biudžeto arba iš korporacijų. Bet tai ir yra dviejų Lietuvų -skurdžios ir turtingos tragedija, kad turtingieji nesupranta, kodėl mokytojai streikuoja.

Kol nėra reklamos, tol partija nežinoma. Dotacijų neturime. Bet jei taip ir toliau Šimašiaus patarėjas dirbs Lietuvos centro partijos viešųjų ryšių atstovu, tai 2019 03 03 - rinkimų naktį nustebsite, pamatę, kiek daug gaus LCP rinkėjų bals - ir tada pateksime įtą partijų kategoriją, kuri gauna dotacijas - turėsime pinigų viešo intereso gynimui ir LCP misijos viešinimui.


Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų