Rašyti komentarą...
Niekingi padarai tie konservatoriai su liberalais. Žmonės kokių sveikoje visuomenėje iš viso neturėtų būti. Brrrrrrrrrrrrrrrrr
Kas sakė, kad politikoje nėra aistros? Štai paskaitykite, koks mano fb sienoje patalpintas temperamentingas komentaras. O viskas prasidėjo labai nekaltai – nuo Lietuvos centro partijos skelbimėlio mano fb, kuriame kreipiausi į mūsų partijos fanus registruotis kandidatais tose savivaldybėse, kuriose vyrauja vienavaldžiai merai, dėl ko sunku pasiekti įstatyme numatyto ilgio kandidatų į savivaldybės tarybą sąrašą.
Vaidotas Baumila: „Naglis Puteikis esat Lietuvos gėda ir tiek  esat patrolintas susimovęs niekam tikęs politikas. Ir dar be to durnas per visą pilvą. Tiesiog esat durnas ir tiek. Arba kaip Jonas Banys išsireiškė - esate i d i o t a s. Tokių d e b i l ų kaip jūs partijoms reikia, nes jūs esat tas zyziantis visus u ž p i s a n t i s bukas padaras, kuriam kur pamosi - ten jus eis prišikt. Jūs esat niekas  visiškas totalus niekas.“
Teisingai Ponas Arnai
Matau kaip teikiant dauztas tas Puteikis buvęs alkoholikas iš anoniminių.Idiotas
@Lina Negaliu neatsakyti poniai (panelei) Linai - protingas zmogus zino, koks jis kvailas, o durniui atrodo, kad jis pats protingiausias. Taip?
Ačiū už pagalbą viešinant rinkiminius Lietuvos centro partijos šūkius. O čia tokia influencerių sukilo banga - griekas nepasinaudoti. Kaip kitaip mūsų partijai, kuri negauna valstybės dotacijų, p prisistatyti? Juk konkurentai maudosi valdiškų pinigų milijonuose - pažiūrėkite, pvz. į Darbo partijos plakatus Vilniuje , konservatorių ir Šimašiaus naujienų srautą portaluose.
Ačiū- NEMOKAMAI viešiname esmines Lietuvos centro partijos nuostatas SVARBIAIS klausimais naktiniame sms susirašinėjime su Karoliu:
1. prieš vaikų kaip daiktų (LSDP pirmininkas Gintautas Paluckas Lietuvos radijuje -"prieš atiduodami vaikus užsieniečių įvaikinimui, atliekame pilną jų sveikatos kaip techninę automobilio apžiūrą kad būtų su garantija po atidavimo") eksportą į N. Zelandiją;
2. prieš seserų ir brolių atskyrimą įvaikinant;
3. už mokytojų ir viso viešo sektoriaus algų didinimą;
4. prieš vaikų paėmimą iš mylinčių tėvų, pvz. iš Eglės ir Gintaro Kručinskų;
5. prieš vaikų mušimą,
6. už Romualdo Ozolo idėjas ;
7. prieš ekonominių pabėgėlių, apsimetančių karo aukomis, invaziją.
8. už TIKRĄ pagalbą Ukrainos kariuomenei;
9. prieš veidmainišką pagalbą Ukrainos kariuomenei (G.Nausėda jai ruošiasi pirkti žoliapjoves);
10. prieš vaikų įvaikinimą gėjų šeimose;
11. už toleranciją skirtingoms seksualinėms orientacijoms;

P.S.: labai bijojau, kad po klausimo, kiek sveria Husqvarnos žoliapjovė, trolis susigaudys, kad ne jis mane, o aš jį pasikinkiau. Bet matyt, tas trolis yra labai turtingų tėvų vaikis – nesuprato. Net pratęsė mintį, kad neišmanau paprastų eilinių neturtingų žmonių lūkesčių, nes neturiu žoliapjovės. Įdomus Vilniaus elitinio influencerio požiūris – įsivaizduoja, kad neturtingi žmonės turi Husqvarnos žoliapjoves :-)

P.P.S.: vargšai elitiniai influenceriai - jie galvoja, kad jei jie iš ko nors tyčiojasi, tai rinkėjai pasiduos jų raginimui nebalsuoti už LCP. Bet jie, paskendę savo tėvų prabangoje, neįsivaizduoja, kad yra ir kitokia Lietuva - skurstantys mokytojai ir kitas viešasis sektorius, nepritariantys vaikų kaip daiktų eksportui, nemėgstanti patyčių - todėl ateis ir balsuos už LCP, gindami ją nuo tokio trolinimo.


Karoli, mums Plungėje tik keleto kandidatų iki reikiamo skaičiaus betrūksta - jei tik turite gyven. vietą ten deklaravęs, sutikite būti mūsų kandidatu ten. O už tokią reklamą gal net į penketuką. O už sakinį, kad patinku Jums kaip vyras, gal net kandidato į mero poziciją pasiūlyčiau.

Rinkėjas atsirinks. Pilna valstybines dotacijas gaunančių partijų, kurios net besimaudydamos valdiškuose piniguose ir turėdamos etatinius vadybininkus, nesugeba pateikti kandidatų sąrašų keliuose rajonuose. Nes dotacijas gaunančios partijos Seime per savo frakcijas nustatė žiaurius ribojimus - kaip valstybėse į rytus nuo mūsų.

Internetus laimi libai ir konservatoriai - o po to svaigsta apie daugumą Seime. Ne, mes ne tokie, mes žinome, kad laimėti fb-e neužtenka. Nes žinome, kad mūsų rinkėjus reikia mobilizuoti naudojant aikido metodą -priversti liberalu mus užpulti. Kas ir pavyko. Paskaitykite mano atsakymus Karoliui - tai pagrindiniai mūsų šūkiai rinkimuose. Gaila, kad vakarykštės mūsų mobilizacinės žinutės neišplatino BNS - ėmė iš manęs interviu 22:00. Bet ten, matyt, nusprendė, kad čia per gerai bus Lietuvos centro partijai. Bet dar yra vilčių prasibrauti į delfi ir lrytą - ėmė interviu iš manęs šiandien.

Jūs nesate mūsų partijos gerbėjas, tai ir nesekate partijos ir mano veiklos. O kas seka, tas mato, kad nuosekliai ginu Kručinskus, nesutinku, kad būtų laužomas Civilinio Kodekso straipsnis, draudžiantis įvaikinant atskirti sesutes, kad remiu mokytojų streikus kaip priemonę didinant iki kaimyninių šalių lygio viešojo sektoriaus algas, kad remiu Ukrainos kariuomenę ne žodžiais, o perku jų apkasų perdangoms benzininius pjūklus už dvi savo algas ir t.t. Ir šie nuoseklūs veiksmai atitinka mano pažiūras jau 20 metų ir Lietuvos centro partijos vertybes -todėl ir esu joje.

Turtingas vargšo nesupranta - ta juk ir rašau nuo pat pradžių, kad, skirtingai nei kitos partijos, negauname dotacijų , neturime oligarchų ar bankininkų rėmėjų, asmeninius pinigus ir santaupas LCP nariai išleido užstatams - pvz. aš sumokėjau už 9 skyrius 9*920 eurų ir likau be pinigų. Tai iš ko dar samdyti? O rinkiminiams laikraščiams reikės imti vartojimo paskolas iš banko, o jei jie neduos, nes dar dalis skolų po Seimo rinkimų nėra grąžintos, tai teks vėl imti greituosius kreditus. ir vėl turtingų tėvų vaikai iš tų greitųjų kreditų šaipysis, nes jei įsivaizduoja, kad visos partijos yra išlaikomos arba iš valstybės biudžeto arba iš korporacijų. Bet tai ir yra dviejų Lietuvų -skurdžios ir turtingos tragedija, kad turtingieji nesupranta, kodėl mokytojai streikuoja.

Kol nėra reklamos, tol partija nežinoma. Dotacijų neturime. Bet jei taip ir toliau Šimašiaus patarėjas dirbs Lietuvos centro partijos viešųjų ryšių atstovu, tai 2019 03 03 - rinkimų naktį nustebsite, pamatę, kiek daug gaus LCP rinkėjų bals - ir tada pateksime įtą partijų kategoriją, kuri gauna dotacijas - turėsime pinigų viešo intereso gynimui ir LCP misijos viešinimui.


@Naglis Puteikis Uztenka jau vienu klounu valdzioje...lvzs...irgi daug prizadeje buvo,o db ka daro? Gal nebereikia daugiau.,,

Skaitomiausios naujienos
Į viršų