Pavalkis pamiršo patylėti: mokytojus išvadino prašvinkusiais

Trečiadienį vakare buvęs Švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis nepagarbiai atsiliepė apie ministeriją užėmusius ir šiandien ją palikusius mokytojus. Pasak buvusio ministro: „Gerai. Išsipraus, nes prašvinkę. Ir nesmirdės. Pailsės iki kito streiko dėl ko nors“, – rašė D.Pavalkis komentuodamas straipsnį apie mokytojų streiką „Facebook“ tinkle. 

Į šį buvusio politiko komentarą netruko sureaguoti visuomenininkas Andrius Tapinas. Šis pareiškė, kad D. Pavalkio posakis pretenduoja į į vieną didžiausių viešai pasakytų metų nesąmonių internete.

Turim rimtą kandidatą į vieną didžiausių viešai pasakytų metų nesąmonių internete. Ponios ir ponai, Dainius Pav arba Dainius Pavalkis, buvęs Švietimo ir mokslo ministras, mokslų daktaras, profesorius, kaip sakoma inteligentijos elito elitas apie mokytojus, išėjusius iš ministerijos.

Prašvinkę smirdantys mokytojai...<...> “, - savo „Facebook“ paskyroje rašė A. Tapinas. 

Socialdemokratas D.Pavalkis 2012–2015 m. buvo paskirtas Švietimo ir mokslo ministru, juo buvo iki 2015 m. gegužės, o vėliau vėl grįžo prie medicininės praktikos. 


Rašyti komentarą...
A
Aiškiaregis
2018-12-20 06:37:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pats D.Pavalkis gerokai turėtų dvokti, nes jo darbo specifika, kaip kažkokio gydytojo knisinėtis, operuoti žmonių žarnas... Gan gerai žinau visą Pavalkių giminę ir tikrai netikėjau, kad žmogus , kurio prosenelis buvo knygnešys, seneliai Darsūniškio miestelio mokytojai, o tėvas Kastytis labai inteligentiškas ir padorus žmogus, galėtų taip atsiliepti apie už savo teises ir duonos kąsnį kovojančius mokytojus. Tu, Dainiau, tikras dvasios ubagas, ir tavo dvasia gerokai pradvisusi....
Atsakyti
-4

T
Tagi,
2018-12-20 07:13:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Teisybe pasake
Atsakyti
-3

T
Taigi
2018-12-20 09:12:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taigi,trinate komentarus?!Sakau, kad Pavalkis pasake gryna tiesa...
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų