Paskelbė naujus užsienio reikalų viceministrus

Užsienio reikalų ministras socialdemokratas Linas Linkevičius paskyrė naujuosius viceministrus – diplomatus Nerį Germaną, Darių Skusevičių ir Albiną Zananavičių.

Kaip informavo ministerija, N.Germanas darbą viceministro poste pradės nuo antradienio, D.Skusevičius ir A.Zanavičius – atitinkamai nuo sausio 11 ir sausio 16 dienos.

N.Germanas ir D.Skusevičius yra Socialdemokratų partijos nariai.

Nepaprastojo ir įgaliotojo ambasadoriaus rangą turintis N.Germanas 2012-2016 metais ėjo užsienio reikalų viceministro pareigas L.Linkevičiaus vadovaujamoje ministerijoje, yra buvęs Europos reikalų departamento ambasadoriumi ypatingiems pavedimams, bei šio departamento direktoriumi, Lietuvos ambasadoriumi prie Europos Tarybos, ambasadoriumi Suomijoje.

Nepaprastojo pasiuntinio ir įgaliotojo ministro rangą turintis A.Zananavičius nuo 2014 metų buvo Lietuvos nuolatinio atstovo ES pavaduotoju, dirbo Lietuvos nuolatinėje atstovybėje prie JT biuro ir kitų tarptautinių organizacijų Ženevoje, buvo Lietuvos nuolatiniu atstovu Pasaulio prekybos organizacijoje.

D.Skusevičius turi pirmojo sekretoriaus diplomatinį rangą. Nuo 2015 metų jis ėjo Lietuvos nuolatinės atstovybės ES ministro patarėjo pareigas, yra dirbęs užsienio reikalų ministro patarėju, šiuo metu yra Pasaulio lietuvių jaunimo organizacinės komisijos narys.


Rašyti komentarą...
G
Guest
2016-12-19 20:21:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ale greit Skucevicius isipaise, o juk atejo neturedamas diplomato rango. O cia bac ir visus prasono
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų