Pasipiktino Uspaskicho elgesiu: kalbėjo apie vandenį, gydantį nuo Covid-19

Teisingumo ministrė Evelina Dobrovolska viešai pasipiktino Darbo partijos lyderio Viktoro Uspaskich socialinėje paskyroje paskleista žinute apie vandenį, kuris esą sukuria imunitetą ir gydo nuo Covid-19.

E. Dobrovolska, kalbėdama apie europarlamentaro V. Uspaskich elgesį, tikina, kad tokia situacija išties neramina.

Pandemija yra didelis iššūkis ne tik Lietuvai, tačiau ir visam pasauliui. Lietuva tebėra raudonojoje, labiausiai paveiktoje, zonoje.

Europarlamentaro post’as apie vandenį, kuris sukuria imunitetą ir gydo nuo COVID-19, o taip pat tai, kad kaip vandens platintoja nurodoma LR Seimo narė, labai neramina.

ES ne kartą akcentavo grėsmes, kurias kelia misinformacija ir dezinformacija apie COVID-19: https://www.consilium.europa.eu/.../fighting-disinformation/

Atsižvelgiant į tai, kad Seime mano vieta yra prie Darbo frakcijos, turėjau galimybę ne kartą padiskutuoti su keliais šios frakcijos nariais viena ar kita tema. Įsitikinau, kad tai šviesūs ir racionalūs žmonės, todėl tikiu, kad visų mūsų - tiek Seimo narių, tiek visuomenės susitelkimas kovai su pandemija ir misinformacija leis greičiau grįžti į įprastą gyvenimo ritmą“, – rašė teisingumo ministrė.

Pandemija yra didelis iššūkis ne tik Lietuvai, tačiau ir visam pasauliui. Lietuva tebėra raudonojoje, labiausiai...

Posted by Evelina Dobrovolska on 2020 m. gruodžio 27 d., sekmadienis

Buvusi Seimo narė Nijolė Oželytė taip pat piktinosi V. Uspaskicho elgesiu. 

„Naujokas (novičiok) Lietuvos politinėje rinkoje? Nebaudžiamumas skatina vis sunkesnius nusikaltimus. Pasižiūrėkit dabar į veidrodį, balsuotojai. Gali kilti klausimas dėl psichikos adekvatumo, bet būkit ramūs, viskas čia tvarkoje, tik biznis, kaip sakoma.

Kažkada seniai seniai, kai suabejojau vieno Vilniaus tarybos nario, kunigaikščiu pasivadinusio, adekvatumu, vienas žmogus manęs paklausė, ką aš matau per savo buto langus (tuomet buvau Seimo narė), atsakiau, kad matau Justiniškes.

REKLAMA

O va šis tarybos narys, vos porą metų juo pabuvęs, ėmė matyti pro savo buto langus Katedrą, tai kieno protas netvarkoj, buvau paklausta Jei pamatytumėt su kokiais automobiliais važinėja gražuliai, nekiltų klausimų dėl tų komedijinių triukų su gėjais ir benkartais naudos, nes tik jų dėka tas š... laikosi politinės balos paviršiuje.

Čia analogiškas atvejis, juk jau visos galimybės išsemtos, už komunizmą per 11 mėnesių, kaip šis aferistas žadėjo, niekas nebalsuos, o marazmatikus gi reikia priversti balsuoti. Gi pasidomėkite, kokia europarlamentaro alga, o daryt nereikia nieko, jeigu nenori ir nemoki, nes niekas nepatikrins Kokie rinkėjai, Tokia ir valdžia.

SEIMO NARE IEVA KAČINSKAITE URBONIENE, kurią šis aferistas naudoja kaip unitazą savo vandeniui nuleisti, AR JUMS TIKRAI NE GĖDA ??? Nors.... už viską reikia susimokėt, logiška. P.S. pagooglinau apie tą Urbonienę Jai tikrai ne gėda. Jau seniai. Toks tokį pažino ir bizniauti pavadino“, – rašė N. Oželytė.


Rašyti komentarą...
B
Bausti
2020-12-28 10:11:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gėda Uspaskichui ir tai Seimo narei. Čia juk ta pati Seimo narė, kurios pusnuogės nuotrauka fb buvo. Nori pasipelnyti iš vargšų žmogelių, kurie tokiomis nesąmonėmis tiki. O tokių tikrai yra nemažai. Bausti abu: ir Uspaskichą ir Urbonienę.
Atsakyti
-1

S
Spiglys
2020-12-28 09:45:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Įdomus nuomonių straipsnelis. Gal pradžiai susitarkite tarpusavyje, o po to viešai meluokite.
Atsakyti
-3

t
tikrai
2020-12-28 10:49:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
stebukladarys tas viktoras, naujas popiezius, ar net moze
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (21)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų