Pasigirdo pagalbos prašymas: miestas Lietuvoje, kuriame žmonės bijo gyventi

Kretingos rajono gyventojai jau kelinta diena sako jaučiasi lyg kariniame poligone: Darbėnų seniūnijoje įsikūrusi akmens skaldą gaminanti bendrovė sprogdindama smulkina milžiniškus lauko riedulius. Gyventojai ne tik girdi nuolatinius sprogimo garsus, bet ir baiminasi dėl drebinamų savo namų.

Gyventojai sako nebegalintys tverti kasdien, kas penkiolika minučių pasigirstančių tokių sprogimo garsų.

Akmens skaldą gaminanti bendrovė savo teritorijoje pradėjo smulkinti lauko riedulius. Darbėnų seniūno telefonas nuo piktų gyventojų skambučių kaista.

Žinoma, bendrovė su niekuo apie savo darbus nesitarė, tiesiog pritrūkusi žaliavos skaldai ėmė smulkinti tai, ką turi, ir pasamdė rangovus rieduliams sprogdinti.

Gyventojai bijo ne tik dėl sveikatos, bet ir dėl savo namų: juda visi pamatai. O kad langai lengvai gali išlėkti nuo tokių smūgių, išduoda ir bendrovės teritorijoje esantys pastatai: jų langai užramstyti ar užkalti, o automobiliai atsukti galais į sprogimų vietą.

Žmonės ramiai sėdėti negali: ėmė rinkti parašus ir aiškintis, ar bendrovė nepažeidžia jokių normų keldama tokį triukšmą.

Darbėniškiai kreipėsi ir į Visuomenės sveikatos centrą, ir į Kretingos rajono merą, tikisi prisibelsti prie visų atsakingų institucijų, kad košmaras kuo greičiau baigtųsi ar bent jau smūgiai taptų švelnesni.

Išsamiau žiūrėkite TV3 reportaže: 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų