Pasienio pareigūnai padirbėjo iš peties: sulaikė šešis kontrabandininkus

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai pirmadienį ir antradienio naktį Kauno rajone esančioje Ramučių gyvenvietėje per tris kartus sulaikė šešis asmenis su, įtariama, kontrabandinėmis cigaretėmis.

Iš viso sulaikyta 7 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių, pranešė VSAT.

Pirmadienį Pagėgių pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnai, turėdami informacijos apie neteisėtai sandėliuojamą kontrabandą, Ramučiuose patikrino vieną garažą ir jame stovėjusį automobilį „Renault Scenic“.

Garaže aptikta 2,5 tūkst. pakelių cigarečių „Minsk Super Slims“ ir „NZ Gold“ su baltarusiškais akcizo ženklais.

Ten pat pasieniečiai sulaikė 52 metų Kauno rajono gyventoją ir du 42 metų baltarusius. Trijulė uždaryta į areštinę, o dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tą pačią dieną kitoje Ramučių gatvėje VSAT pareigūnai patikrino automobilius „Volvo V70“ ir „VW Touran“, kuriuos vairavo vairavo 39-erių baltarusis ir 59-erių kaunietis.

Transporto priemonėse VSAT pareigūnai rado 2,9 tūkst. pakelių cigarečių „Minsk Super Slims“ ir „NZ Gold“, taip pat pažymėtų Baltarusijos banderolėmis. Abu vairuotojus pasieniečiai uždarė į areštinę bei pradėjo dar vieną ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis.

Toje pačioje Ramučių gyvenvietėje pasieniečiai apsilankė ir trečią kartą.

Antradienio naktį jie mašinų stovėjimo aikštelėje ir patikrino mikroautobusą „Mercedes Benz Vito“ bei prie vairo sėdėjusį 64-erių Kauno rajono gyventoją.

Transporto priemonėje iš viso rasta 1,3 tūkst. pakelių cigarečių „NZ Gold“, „Minsk SuperSlims“ ir „Premjer“ su Baltarusijos akcizo ženklais.

Šiuo atveju dėl akcizais apmokestinamų prekių įsigijimas, laikymo, gabenimo, naudojimo ar realizavimo pažeidžiant nustatytą tvarką pradėta administracinės bylos teisena.

Nelegaliai gabentos cigaretės ir transporto priemonės saugomos Pagėgių pasienio rinktinėje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų