Du įtariami kontrabandininkai, pasienyje su Rusija pamatę VSAT pareigūnus, metė savo valtį ir spruko Viešvilės miestelyje esančių sodybų link.

Antradienio naktį VSAT Pagėgių rinktinės Viešvilės užkardos pasieniečiai naktinio matymo įranga Jurbarko rajono Viešvilės miestelio ribose pastebėjo, kad Kasiko upeliu pripučiama valtimi plaukia du asmenys.

Upelis šioje vietoje teka lygiagrečiai Nemunui ir nuo jo nutolęs apie kilometrą. Tačiau šiuo metu Nemunui patvinus visas pievų plotas iki Kasiko yra užlietas vandeniu. Būtent nuo Nemuno pusės ir plaukė valtis.

Pėstieji pasieniečių patruliai iš tolo nurodė joje buvusiems dviem asmenims sustoti, tačiau šie priplaukė prie Kasiko kranto, išlipo ir leidosi tamsoje bėgti į už keliolikos metrų esančią Viešvilę.

Paryčiais VSAT pareigūnai apibraidė šią vietovę ir už kelių dešimčių metrų nuo paliktos valties užlietoje pievoje, vandenyje, rado dvi dėžes, iš viso 1000 pakelių, cigarečių "Jin Ling" su Rusijos banderolėmis. Manoma, kad jas iš valties išmetė bėgliai.

Valtį be registracijos numerio VSAT pareigūnai nugabeno į Viešvilės užkardą. Ten pat saugomos ir cigaretes.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų