Pasieniečių radinys ant lyties verčia susirūpinti

Antradienį paryčiais Pavoverės pasieniečiai iš Neries upės traukė ledo lytį su prie jos pritaisytomis kontrabandinėmis cigaretėmis.

Pasak Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT), tai jau trečias per savaitę sulaikomas panašiu būdu gabenamas kontrabandos krovinys. Šįkart kontrabandiniai rūkalai buvo plukdomi ant jos viršaus. Prieš tai dukart kontrabandininkai rūkalus buvo pritvirtinę po lytimis.

Tarp gausybės lyčių upe plaukiantį vieną įtartiną ledo luitą pasieniečiai pastebėjo vaizdo kameromis ties Švenčionių rajono Molių kaimu, kur upės viduriu eina siena su Baltarusija.

Buvo nuleista tarnybinė valtis, kad būtų galima lytį partempti į krantą. Paaiškėjo, kad ant lyties buvo uždėti du ryšuliai, kuriuose – 1,5 tūkst pakelių cigarečių „NZ Gold Super Slims“.

Dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką Pavoverės pasienio užkardos pareigūnai pradėjo administracinę teiseną.

Praėjusį penktadienį ir šeštadienį VSAT pareigūnai ištraukė du baltarusiškų cigarečių krovinius po pusantro tūkstančio pakelių, kurie buvo slepiami po lytimis, kurioms plaukiant upe matėsi tik jų paviršius. Kroviniai buvo po vandeniu ir plika akimi nepastebimi.

Pasak VSAT, tokius krovinius Baltarusijos pusėje kontrabandininkai nuleidžia tikėdamiesi, kad srovė krovinį nuneš iki Lietuvos kranto. Čia bendrininkai turi ištraukti rūkalus iš upės ir skubiai nugabenti į Lietuvos gilumą. Nerimi, prieš upei įsukant į Lietuvos teritoriją, apie 7 kilometrus eina siena su Baltarusija.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų