Pasieniečiai Lazdijų rajone gaudė vogtą BMW: automobilis skriejo virš 170 km/h greičiu

Po gaudynių Lazdijų rajone pasieniečiai sulaikė kaunietį, įtariama, vairavusį ką tik Olandijoje pavogtą automobilį „BMW 535D“. Manoma, kad jis nesuvaldė mašinos, nulėkė į šalikelę ir bandė slėptis miške.

Ketvirtadienį VSAT Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos pasienio užkardos pareigūnai Lazdijų rajono Akmenių kaimo ribose stabdė ką tik iš Lenkijos įvažiavusį automobilį „BMW 535D“ su vokiškais numeriais. Jo vairuotojas nepakluso šalikelėje prie tarnybinio automobilio „Škoda Octavia Scout“ stovėjusių uniformuotų pasieniečių nurodymui ir nulėkė Lazdijų link.

Pasieniečiai jį nusivijo įjungtais šviesos ir garso signalais. Bėglys nuo VSAT pareigūnų spruko greičiu, viršijančiu 170 km/h.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pasieniečiai Lazdijų rajone gaudė vogtą BMW: automobilis skriejo virš 170 km/h greičiu

Maždaug už 5 km nuo stabdymo vietos „BMW 535D“ vijęsi pasieniečiai pamatė nuo kelio į šalikelės griovį nuvažiavusį persekiotą automobilį. Įtariama, kad bėglys bandė nuo pagrindinio kelio nusukti į šalutinį keliuką, bet dėl didelio greičio nesuvaldė automobilio.

Kai pasieniečiai atskubėjo prie „BMW 535D“, šio vairuotojas jau buvo pasišalinęs. VSAT pareigūnai ėmėsi tikrinti čia pat augantį mišką. Netrukus maždaug už puskilometrio nuo tos vietos, kur „BMW 535D“ nuvažiavo į šalikelę, VSAT pareigūnai miške sulaikė pasislėpusį vyrą.

Paaiškėjo, kad tai – 23-ejų Kauno gyventojas, įtariama, vairavęs „BMW 535D“. Kalvarijos pasieniečiai netrukus išsiaiškino, kad šio 2011 m. laidos automobilio kaip vogto paiešką išvakarėse paskelbė Olandijos pareigūnai.

VSAT Varėnos pasienio rinktinėje dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo ar realizavimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tokį nusikaltimą gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 4 metų.

Sulaikytą kaunietį pasieniečiai uždarė į areštinę, o penktadienį priešpiet tebevykdė jo apklausą.

Automobilis „BMW 535D“ saugomas Kalvarijos pasienio užkardoje.


Rašyti komentarą...
K
Kazimeras Prie namo
2020-09-04 17:50:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bent ne i stotele
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų