Artūras Paulauskas paliko Naujosios sąjungos (NS) pirmininko postą. Apie tai jis paskelbė šeštadienį partijos tarybos posėdyje. Kartu su juo pasitraukia ir pavaduotojai - Algirdas Monkevičius ir Vaclovas Karbauskis.

 „Politikuosiu, - paklaustas, ką veiks palikęs socialliberalų pirmininko postą, trumpai nukirto A.Paulauskas. - Turime skirti politikus, kurie gyvena iš to, ir žmones, kurie nėra mokami politikai. Jų erdvė veikti yra siauresnė, bet nemanau, kad tai yra blogai. Beje, tokios būsenos mes buvome dvejus metus nuo 1998 iki 2000 m“.

Prisiima atsakomybę

Pasak A.Paulausko, atėjo laikotarpis, kai NS grįžo prie savo ištakų. Tai privertė padaryti rinkimų į Seimą rezultatai. „Manau, kad rinkimų rezultatai ir tam tikras žmonių pasyvumas susirinkimų metu mane tiesiog įpareigoja imtis atsakomybės už tokius rezultatus. Nemanau, kad turėčiau pradėti ką nors kitą dėl to kaltinti“. - kalbėjo vienas iš NS įkūrėjų.

Kaltę sau dėl prastų rinkimų rezultatų politikas prisiėmė norėdamas konsoliduoti partiją, kad ji nepradėtų skirstytis. „Iki suvažiavimo turime gražaus laiko ir jį reikia išnaudoti analizuojant bei kuriant naują strategiją, - svarstymais dalijosi A.Paulauskas. - Yra daug klausimų, į kuriuos reikia atsakyti norint išsiaiškinti, kodėl rinkimų rezultatai buvo būtent tokie“.

REKLAMA

Sužlugdė propaganda

Buvęs NS pirmininkas neslėpė, kad prieš Seimo rinkimus buvo padaryta nemažai klaidų. „Su A.Monkevičiumi pradėję dirbti Vyriausybėje neturėjome laiko, kurį galėtume skirti rinkimų kampanijai, - apgailestavo A.Paulauskas. - Pastaruoju metu atlaikėme labai didelį puolimą: filmai, specialios laidos, laikraščiai, sukurti mus kompromituoti. Neturime tiek pinigų ir laiko, kad galėtume tokiame propagandiniame fronte atitinkamai kovoti“.

Paklaustas apie partijos ateities planus politikas prisiminė partijos gimimą, kai buvo kuriama stipri vidurio jėga. „Kai pradėjome pretenduoti į centrą, nuolatos atsirasdavo naujų jėgų, - politikos istoriją dėstė A.Paulauskas. - Tai Valinsko, tai Pakso, tai Darbo partijos, kurios taip pat pretenduodavo į tą pačią erdvę. Darydavosi sunku“.


Rašyti komentarą...
s
saunuolis Paulauskas
2008-11-17 11:01:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
manau, kad Paulauskas pasielge labai korektiskai ir teisingai, dar nei vienas Lietuvos politikas neprisieme atsakomybes uz savo veikla ar zodzius.. nors daugelis zadejo. Saunuolis Arturai, ir sekmes tolimesneje veikloje.
Atsakyti
0

v
vis dar partiete
2008-11-17 14:47:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ponas Monkevičius - tikrai doras ir sąžiningas žmogus, tačiau partijos vadu būti trūksta lankstumo ir,,charizmos“. Manau, kad už partijos pralaimėjimą atsakomybę turėtų prisiimti ne vienas Artūras, bet ir pavaduotojai (tarp jų ir Monkevičius), Taryba ir skyriai.
Todėl Artūrui linkiu ištvermės ir išgvildenus partijos padarytas klaidas, ateityje toliau vairuoti partiją, atsižvelgiant į karčią patirtį.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų