Ketvirtadienį Seime vykusioje vyriausybės valandoje parlamentarai domėjosi, ką ketinama daryti dėl įstrigusios daugiabučių renovacijos ir ar aplinkos ministras turįs planą kaip toliau vyks šis procesas.

Anot Seimo nario A. Dumčiaus, aplinkos ministrui Gediminui Kazlauskui ,,teks atsiprašyti gyventojų už neįvykdytą pažadą“.

Tačiau G. Kazlauskas teigė visuomet sakęs, kad renovacija tokiais mastai, kokie buvo planuojami, negalėjo vykti, nes kai kurios nuostatos esą trukdė įsibėgėti procesui.

,,Tie tūkstančiai (modernizuotų gyvenamųjų namų – red. past.) yra nerealu“, - Seimo plenarinių posėdžių salėje pareiškė jis.

Anot ministro, paaiškėjus, dėl ko stringa daugiabučių renovacijos procesas, praeitų metų pabaigoje buvo pakoreguota pati šių pastatų modernizavimo programa. Tačiau ką konkrečiai ketinama daryti, kad procesas spartėtų, ministras nepasakė.

Ketvirtadienį Seime vykusioje vyriausybės valandoje dalis parlamentarų reiškė nepasitenkinimą, kad į Seimą atvyko tik dalis ministrų. Labiausiai jie pasigedo ministro pirmininko A. Kubiliaus, susisekimo ministro E. Masiulio. Į pastariesiems adresuotus klausimus taip ir liko neatsakyta.

Dalį klausimų Seimo nariai buvo linkę peradresuoti finansų ministrei I. Šimonytei, tačiau ji paaiškino nesanti įgaliota atsakyti už kolegas.

Parlamentarams buvo paaiškinta, kad kai kurie ministrai kartu su ministru pirmininku A. Kubiliumi dalyvauja susitikime su Ukrainos ministru pirmininku Mykolu Azarovu, tačiau Seimo nariai pareiškė, kad tokiu atveju buvo tikslinga parinkti kitą vyriausybės valandos Seime laiką.


Rašyti komentarą...
j
jovaras
2012-04-12 20:25:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
taigi Kunilius turėjo svečią iš Ukrainos per pačią vyriausybės valandą seime- nepersiplėš gi. O tie klausimėlai seime tai grynai opozicijos pasirodymas prieš kameras. O kuo buvo buvo užsiėmęs Masiulis-susisiekimo ministras-neaišku.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų