Pareigūnų kantrybė atsipirko su kaupu

Kovo 11-ąją, Lietuvai ir jos žmonėms svarbią datą, visi pasitiko skirtingai – vieni traukė Lietuvos himną, keldami trispalves, kiti vykdė nusikalstamas veikas. Kadangi policijos pareigūnai, neatsižvelgdami į šventines dienas ir laiką, dirba ištisą parą, kovo 11-osios vakarą, apie 21.25 val., Telšių r., Gerulių k., sulaikė „VW Caravelle“, kurioje suskaičiuota 19 000 pakelių kontrabandinių cigarečių ,,Winston“, ,,NZ Gold“, ,,Minsk“.

Vėlų vakarą, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai pamiškėje kelią pastojo „VW Caravelle“ bei dar dviem, jį lydėjusiems lengviesiems automobiliams. Užspęsti į kampą, trys vairuotojai, metę transporto priemones ir gabentą krovinį, spruko į miško tankmę.

Nors tą vakarą kontrabanda besiverčiantys asmenys nuo pareigūnų paspruko, išsisukti nuo atsakomybės jiems nepavyks. Beveik 55 000 eurų vertės baltarusiškų cigarečių krovinį gabenusių įtariamųjų asmenybės nustatytos. Tad 21-29 metų vyrams galvosūkiu tapo ne kaip išleisti pinigus, kuriuos planavo gauti už kontrabandą, o kaip pasirūpinti savo gynyba. Už šią nusikalstamą veiką numatyta laisvės atėmimo bausmė iki 7 metų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų