Įvairiuose kelio postuose Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai sulaikė kontrabandinių cigarečių daugiau nei už 15 tūkst. litų. Visiems pažeidėjams trečiadienį surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai, o neteisėtai gabentos prekės sulaikytos.

Lavoriškių kelio poste žaliojo kanalo režimu grįždami iš Baltarusijos įkliuvo trys mūsų šalies piliečiai N. R., J. S. ir V. R. Skirtingu laiku kirtę sieną ir deklaravę, kad neleistinų daiktų neveža, vyrai nuo muitinės pareigūnų cigaretes mėgino paslėpti kelioniniuose krepšiuose, tarp drabužių bei asmeninių daiktų. Muitininkai sulaikė daugiau nei 200 pakelių įvairių cigarečių už beveik 1000 litų.

Raigardo kelio poste naktį muitinės pareigūnai kartu su Druskininkų užkardos pareigūnais pasienio kelio posto teritorijoje šalia atliekų konteinerio aptiko įtartinus paketus. Paaiškėjo, kad į šiukšlyną "išmesta" beveik 15 tūkst. pakelių cigarečių. Radinio vertė - beveik 10 tūkst. litų.

Vėlyvą pavakare tame pačiame kelio poste muitinės pareigūnai sulaikė žaliojo kanalo režimu į mūsų šalį įvažiavusį Baltarusijos pilietį D. M. su automobiliu "Volkswagen Passat". Vairuotojas patikino nustatytą normą viršijančių daiktų nevežantis. Bet detaliau apžiūrėję automobilį, muitininkai kuro bake atrado specialiai įrengtą slėptuvę, kurioje buvo per pusę tūkstančio pakelių cigarečių su baltarusiškomis banderolėmis. Sulaikytų kontrabandinių cigarečių vertė - apie 4 tūkst. litų.

Trečiadienio vakarą Pašto pervežimo centre kinologams tikrinant siuntas, tarnybinė pareigūnų kalaitė Dora itin susidomėjo siuntiniu iš Airijos. Pareigūnai, detaliau apžiūrėję šuns dėmesį patraukusį paketą, jame aptiko beveik 1000 palaidų ir į kukurūzų dėžutes sukaišiotų cigarečių už beveik 300 litų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų