Druskininkų savivaldybėje pasieniečiai sulaikė didelį mikroautobusu gabentą kontrabandinių rūkalų krovinį. Taip pat Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnams įkliuvo du jį lydėję automobiliai, penki Marijampolės miesto ir Druskininkų bei Lazdijų savivaldybių gyventojai, siejami su neteisėtu cigarečių gabenimu.

Penktadienį VSAT Lazdijų rinktinės Specialiosios paskirties būrio pareigūnai, patruliuodami ties Druskininkų savivaldybės Guronių kaimu, patikrinimui stabdė mikroautobusą „Volkswagen Caravelle“. Nuo šios vietos iki Nemuno, kuriuo eina siena su Baltarusija, yra apie 5 km. Mikroautobuso vairuotojas, priekyje pastebėjęs pasieniečius, staiga sustabdė transporto priemonę, iššoko iš mašinos ir pasislėpė netoliese esančiame miške.

Netrukus VSAT pareigūnai pastebėjo atvažiuojančius dar du automobilius, kurie, manoma, lydėjo mikroautobusą. „Jeep Grand Cherokee“ vairuotojas, neprivažiavęs įvykio vietos, paliko mašiną likimo valiai ir taip pat pasislėpė miške.

Antra mašina, „Audi A6“, apsisuko, padidino greitį ir nuvažiavo Leipalingio kaimo link.

Apie sprunkantį bėglį specialiojo būrio pasieniečiai pranešė tolėliau buvusiems kolegoms, kurie ant kelio patiesė dygliuotą priverstinio stabdymo priemonę, vadinamąjį „ežį“. „Audi A6“ vairuotojas ignoravo VSAT pareigūnų reikalavimą sustoti, pervažiavo patiestą juostą, bet dėl pradurtų padangų buvo priverstas sumažinti greitį. Netrukus jis sustojo ir pasidavė pasieniečiams.

REKLAMA

Bėglys sulaikytas už maždaug 3 km nuo tos vietos, kur jį pastebėjo Specialiosios paskirties būrio ekipažas. Paaiškėjo, kad automobilį vairavo 36 metų druskininkietis. Kartu su juo vyko 19-metis Lazdijų savivaldybės gyventojas ir 28 metų marijampolietis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų