Pareigūnai sukelti ant kojų: po audros Vilniuje įsilpieskė gaisrai

Vilniuje pirmadienio popietę trenkęs žaibas uždegė negyvenamąjį namą, ugniagesiai gavo keletą pranešimų dėl nuvirtusių medžių.

31

Kaip BNS informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos (PAGD) atstovė spaudai Vida Šmigelskienė, 13.23 val. gautas pranešimas, jog Zujūnų seniūnijoje, Gineitiškių kaime, Girijos g. į negyvenamą namą trenkė žaibas, pastatas užsidegė.

(31 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pareigūnai sukelti ant kojų: Zujūnuose dega du namai

Į įvykio vietą atvykę ugniagesiai ėmėsi veiksmų, kad ugnis neišplistų į gretimą pastatą, netrukus gaisrą užgesino .

Panašių metu, gretimame Zujūnų seniūnijos Geležių kaime užsidegė ir ūkinis pastatas, jis užgesintas. Ugniagesiai aiškinasi, ar gaisrą taip pat galėjo sukelti žaibas.

Apie nukentėjusius žmones nepranešama.

Taip pat pranešta, kad Antakalnio g. 76, ties Antakalnio poliklinika šalia spaudos kiosko nuvirto medis. Tvarkymo darbų imsis savivaldybės įmonė „Grinda“.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pareigūnai sukelti ant kojų: po audros Vilniuje įsilpieskė gaisrai

Ugniagesiams šiandien taip pat teko skubėti į Eišiškių-Metalo gatvių sankryžą, kur susidūrė trys automobiliai – gautas pranešimas, kad vienas jų dega, tačiau nuvykus gaisro nebuvo.

Anksčiau „Grinda“ informavo, kad užsikimšus lietaus nuotekų kanalizacijai, vanduo užtvindė Naugarduko gatvės atkarpą ties Tūkstantmečio gatve, ji tapo nepravažiuojama – avariją likviduoja specialistai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų