Parduotuvėje įsiplieskė smurtas: smogė apsaugininkui, nes prašė galimybių paso

Utenoje pirmadienį nukentėjo galimybių pasus prie prekybos centro įėjimo tikrinęs apsaugininkas.

Utenos apskrities policija pranešė, kad gautas 21 metų vyro pareiškimas.

Jis nurodė, kad nukentėjo pirmadienį, apie 13.50 val., prekybos centre J. Basanavičiaus gatvėje, vykdydamas apsaugos tarnybos funkcijas ir galimybių paso kontrolę.

„Įvyko susistumdymas, įtariama, kad vyras sudavė ranka apsaugininkui į petį, pirkėjas įsižeidė, kai jo paprašė galimybių paso“, – BNS sakė Utenos apskrities policijos atstovė Violeta Ginaitienė.

22 metų vyras įtariamas apsaugininkui sukėlęs fizinį skausmą.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo, įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato ilgalaikio sulaikymo patalpą.

Ligoninėje esančių COVID-19 pacientų skaičiui peržengus sutartą 300 ribą, Ministrų kabinetas dar rugpjūtį nusprendė uždrausti be galimybių paso patekti į didesnius prekybos ir pramogų centrus, kavines, kirpyklas ir kitas vietas, kur teikiamos nebūtinosios paslaugos, o priemonių įsigaliojimą numatė rugsėjo 13 dieną, pirmadienį.


Rašyti komentarą...
i
inga
2021-09-14 13:45:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
zmogus kuris tikrinasi kas 10 dienu, negai uzeiti parduotue, o pasiskiepijes, bet nezinantis ar yra sveikas-gali. kur logika. pardaveja pasidarius testa dirbti gali, o i parduotuve per savo iseigine uzeiti negali. jau nieko nesuprantu kas per protai sugalvoja tokius suvarzymus
Atsakyti
-76

E
E
2021-09-14 14:04:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesuprantu už ką puola tuos apsaugininkus ir pardavėjus,gi jie neišleido tų istatymų,tegul eina ir daužo snukius tiems kurie sugalvojo tą nesamonę.
Atsakyti
-42

D
Dainius
2021-09-14 14:46:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai tada reikia mušti apsauginius. Pagal jus tai yra norma . Aš apakęs.
Atsakyti
-17

SKAITYTI KOMENTARUS (138)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų