REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Panevėžyje tarnyboms iki skausmo gerai žinoma jauna benamė girta vidury nakties ir vėl siautėjo: pastarąją savaitę ji sumanė patekti į savivaldybę. Tačiau, susidūrusi su kliūtimi – užrakintomis durimis  pasičiupo pagalį ir brautis mėgino, išdauždama savivaldybės durų stiklą.

Panevėžyje tarnyboms iki skausmo gerai žinoma jauna benamė girta vidury nakties ir vėl siautėjo: pastarąją savaitę ji sumanė patekti į savivaldybę. Tačiau, susidūrusi su kliūtimi – užrakintomis durimis  pasičiupo pagalį ir brautis mėgino, išdauždama savivaldybės durų stiklą.

REKLAMA

Apie naktinį moters išpuolį policijai pranešė savivaldybės sargas, o sučiupta panevėžietė uždaryta į areštinę. Pasirodo nesutramdoma benamė mieste šitaip siautėja jau dešimtmetį.

Panevėžio savivaldybės sargui naktį šauktis pareigūnų pagalbos prireikė apie pusę keturių, kai prie pagrindinio įėjimo durų išdygusi panevėžietė pasičiupo pagalį ir ėmė daužytis. Girta moteris turėjo tiek jėgos, kad netruko į šipulius suskaldyti dvivėrių grūdinto stiklo durų. Patekti chuliganei į savivaldybę nepavyko – nusikaltimo vietoj ją sučiupo policija.

„Žmogus su psichikos sutrikimu atvažiavo, policininkai ją jau žino, greitai rankas tik užlaužė. Reikia dabar laikiną kažką įdėt, nes čia grūdintas stiklas sakė, o jo laukti dvi savaites ir apskristai, koks čia vaizdas", – pasakojo savivaldybės sargas Valdas Mačikėnas.

REKLAMA
REKLAMA

Nesėkmingą moters mėginimą šturmuoti savivaldybės pastatą ryte jau aptarinėjo į darbą atėję sargo kolegos. Benamę pasirodo jie puikiai pažįsta. Nors jau pusmetis, kaip neturi pastovios gyvenamosios vietos, niekur nedirba, bet gauna pašalpą. Beje, susidurti su agresyvia moterimi teko ne vienam savivaldybės darbuotojui.

REKLAMA

„Socialiniam (skyriui) ji buvo pasikėsinus, čia ant manęs su kėde koridoriuj. Išvedėm iš kabineto, reiškia, ji už kėdės ir link manęs. Jūs suprantat – jausmas guldyt moterį ant žemės, prispaudus laikyt, čia kaip cirkas, nu, nemalonu. Visi lankytojai tada, kaip galima taip su moterim, o jeigu pavojų kelia į kabinetą užėjus, tai ten žirkles pasičiupus buvo. Nu tai yra pavojinga", – kalbėjo V. Mačikėnas.

Mero pavaduotojas Deivydas Labanavičius sako, kad toks išpuolis yra pirmas: „belieka tik apgailestauti, kad atsitinka tokie dalykai gal tai ir karantino pasekmės lėmė."

REKLAMA
REKLAMA

Už viešosios tvarkos pažeidimą benamei gresia bauda ir žalos atlyginimas. Tačiau tai jai nė motais. Pasirodo 29-erių panevėžietė iki skausmo gerai žinoma policininkams, ugniagesiams, medikams jau kokį dešimtmetį. Moteris ne kartą bausta ir teista.

„Tai policijai puikiai žinomas asmuo vien per metus turim užfiksavę jos 34 administracinius nusižengimus, šiais metais vien yra pradėti 5 ikiteisminiai tyrimai, aišku, visi nusižengimai yra gan smulkūs: tai yra viešosios tvarkos pažeidimai, tai kažkas yra sulaužoma, sudaužoma, pasirodymas neblaiviai viešoj vietoj", – vardijo policijos atstovas Tadas Martinaitis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Panevėžietė nuo paauglystės girtauja, o kai išgeria, tampa neprognozuojama. Žmonės ne kartą viešino jos siautėjimus prie įvairių miesto aludžių. Nufilmuota, kaip iki žemės graibymo nusitašiusi ji pati kimba prie aplinkinių.

„Šiemet yra pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal 187 str. II dalį, tai yra turto sunaikinimas visuomenei pavojingu būdu, tai už šitą nusikaltimą gresia jau laisvės atėmimas iki 5 metų. Dažniausiai visais atvejais kai ji patenka į policijos akiratį ir padaro nusižengimą ji būna neblaivi", – sakė T. Martinaitis.

REKLAMA

Dažniausiai benamė kėsinasi daužyti ir niokoti turtą, o pastaruoju metu, vos tik pasitaiko jos kelyje policija ar greitoji, puola it bulius raudoną audeklą. Kad ir paskutiniai jos du incidentai. Kol pareigūnai atvykę į įvykio vietą alaus bare ramino lankytojus, girta benamė išsvirduliavusi į kiemą užsilipo ant policijos mašinos pašokinėti.

Nors šokėja greitai buvo nukelta ant žemės, transporto priemonė liko gerokai apgadinta. O neseniai gatvėje išvydusi greitają į šios langus paleido plytą. Tačiau prieš kelis metus ji tyčia bendrabutyje buvo sukėlusi gaisrą už tai, kad viešnią priglaudęs buto šeimininkas išėjęs į aludę ją paliko užrakintą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
rekomenduojame
  • Lengvi patiekalai su kalakutiena


TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų