Rašyti komentarą...
Pas mus visiems parazitams ir vadaloms laisvė,gali daryt ką nori,nes paimt nieko iš jos negali.Tik dirbantys mokesčiais ir baudom gali būti apkrauti.
klausimas biurokratams,o kodel ji benamė,kur musu mokesčiai,visu pirma jus nesirūpinkite zmogųmi o poto ji teisete.
Jie sugeba Venskienei uždėt apykoję, o čia jul nieko nepadarė, tegul siautėja lietuvėlėj.
Koks apgailėtinas žurnalistas rašė šį straipsnį?! Kur kalbos kultūra? Ar pas jus kažkas redaguoja straipsnius? Nebedarykite sau gėdos su tokiomis rašliavomis..
Svajonių moteris, vyrai tokias myli, rūko, geria, distrofiškos išvaizdos ir bendraujanti. Įdarbinkite šitą modelį į kokią tarnybą, pvz. saugos.
Tokias išgamas reikia šaudyti
@Š š Kodėl tokiu išgamu nebuvo sovietiniais laikais, kodėl nėra šaunamas Lietuvos fašistas, kuris sunaikino sovietų sukurta pramonę, pražudė geresnio gyvenimo tikėjusius ginėjus, sukurdamas buržuju santvarka. Kodėl buržujai nėra naikinami, reikia Landsbergio runkeliams daryti revoliucija, ir buožes naikinti.
@Š š Tai nusišauk!
pas mus daugiabuty ir gyvena toks pats dolbajobas
Yra dvi išeitys: psichiatrinė arba kalėjimas.
Tai uždarys tik tada kada kokį savo sugirova uždrausta su bonke mirtinai... Tada visi fėjos.. o kad dabar uždaryta priverstinai? Tai problema pz didelė.. debiliski įstatymai pas mus
@Nesveikas Kurva nesamoningas tas teksto korektorius telefone nieko nesuprasi ka parasei...
Labai gaila, kad Lietuvoje nesuteikiama reikalinga pagalba sergantiems ar turintiems sutrikimų žmonėms. Benamė? Tai duokime namus, nes tai moteris, kuri nieksd o niekad neužsidirbs sau nei namų, nei gerbūvio, ji negalės sau padėti. Ar pagalvojot apie tai? Kada galėsim jai ir kitiems padėti?
@Ona Nemaišykite žmonių su psichinėmis ligomis ir asiocialios asmenybės sutrikimu. Kodėl kažkas turi duoti butus tokiems?..Benamis- tai gyvenimo būdas.
@Ona Jūs pone Ona pas save ją parsiveskit, pasidalinkit savo gyvenamu plotu ir išlaikykit ją, būsit padėjusi jai. Ar tik apsimesti geradare mokat, sureguliuoti ką kam daryti.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų